Microsoft PowerToys for Windows XP

PowerToys ir papildus programmatūra, kas tiek izstrādāta un izlaista pēc OS nonākšanas pārdošanā, lai papildinātu to ar dažādām vairāk vai mazāk noderīgām papildiespējām.

Piezīme. PowerToys tiek rūpīgi izstrādāti, lai strādātu kā paredzēts un nerastos liekas problēmas, bet tā kā PowerToys nav Windows sastāvdaļa, Microsoft nesniedz tehnisko atbalstu šim produktam. Šie PowerToys ir domāti tikai un vienīgi Windows XP operētājsistēmai.

Ja jūs lietojat iepriekšējās PowerToys versijas, jums obligāti ir jāatinstalē vecā versija, pirms instalēt jauno.

[b]PowerToys iespējas:[/b]

[b]RAW Image Thumbnailer and Viewer[/b]
Jūs esat nopietns fotogrāfs? Tagad jūs varat organizēt un strādāt ar digitālajām bildēm RAW formātā izmantojot Windows Explorer (gluži tāpat kā ar bildēm JPG formātā). Šis rīks dod iespēju skatīt thumbnails un previews, drūkāt, un skatīt metadata priekš bildēm RAW formātā.
[b]ClearType Tuner[/b]
Šis rīks dod iespēju izmantot ClearType tehnoloģiju, lai būtu vieglāk lasīt tekstus datora ekrānā. Tiek ieinstalēt iekš Control Panel, lai būtu vieglāk pieejams.
[b]HTML Slide Show Wizard[/b]
Šis rīks dod iespēju izveidot no bildēm HTML slaidus, lai jūs tos varētu viegli un ērti ievietot savā internet lapā.
[b]Open Command Window Here[/b]
Šis rīks pievieno “Open Command Window Here” konteksta izvēlni, lai jūs varētu ātri un ērti atvērt konsoles logu (cmd.exe) jebkurā jums vēlamā vietā.
[b]Alt-Tab Replacement[/b]
Šis rīks papildus standarta iespējai, kad jūs redzat tikai programmas ikonu uz ko pārslēdzaties, pievieno iespēju kad pārslēdzoties starp programmām ir iespēja redzēt programmas loga priekšskatījumu (preview).
[b]Tweak UI[/b]
Šis rīks dod jums piekļuvi dažadām Windows slēptām iespējām, kuras nav pieejamas caur standarta OS iekļautajiem rīkiem. Versijai 2.10 nepieciešams vismaz Windows XP Service Pack 1 vai Windows Server 2003 lai darbotos.
[b]Power Calculator[/b]
Šis rīks dod jums iespēju veikt dažadas sarežģitas matematīskas funkcijas, kas nav pieejamas standarta kalkulatoram kas iekļauts OS.
[b]Image Resizer[/b]
Šis rīks dod iespēju samazināt vienu vai vairākas bildes uzklikšķinot uz tām ar labo peles pogu, jums nevajadzēs speciāli instalēt citu ražotāju programmas lai to izdarītu, pietam samazinot bildes saglabājas EXIF informācija, kas izmantojot citas programmas pazūd.
[b]CD Slide Show Generator[/b]
Šis rīks dod iespēju skatīt uz CD vai DVD ierakstītas bildes kā Slide Show, līdzīgi kā tas ir DVD atskaņotājos. Šis rīks strādā arī uz Windows 9x sistēmām.
[b]Virtual Desktop Manager[/b]
Izmantojiet līdz četrām virtuālajām darba virsmām (desktop) [i]a la[/i] Linuxā. 🙂
[b]Taskbar Magnifier[/b]
Šis rīks dod iespēju palielināt darba virsmu, tieši no taskbar.
[b]Webcam Timershot[/b]
Šis rīks dod iespēju saglabāt bildi un bilžu sēriju no web kameras ar iepriekš iestādītu intervālu.

Šos visus rīkus bez maksas var lejuplādēt [url=http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us