Microsoft nupat ir devis tā lietotājiem iemeslu pavisam atteikties no Windows 10

Windows 10 lietotājiem jau vairākas reizes ir bijis jāsaskaras ar dažādām problēmām. Un tagad Microsoft ir devuši vēl vienu labu iemeslu, kāpēc lietotājiem vajadzētu no tā atteikties.

Tehnoloģiju ziņu blogs Techdows atzīmēja par kādu nopietnu problēmu, kas parāda pašas kompānijas Microsoft attieksmi pret tās lietotājiem.

Kļūda tika atklāta “Windows 10 May 2020” testa versijas atjauninājumā. Tā radīja problēmas daudziem lietotājiem svarīgā funkcijā ar nosaukumu Fresh Start. Šī funkcija ļauj lietotājiem pārinstalēt Windows 10, nezaudējot datus. Tas ir ļoti svarīgs rīks daudziem lietotājiem, kuru datori saskaras ar nopietnām problēmām. 

Kļūdas var gadīties, taču Techdows atklāja, ka testa versijas lietotāji par šo problēmu ir brīdinājuši Microsoft jau kopš “May 2020” atjauninājuma  iznākšanas. Jāpiemin, ka tas bija vairāk nekā pirms astoņiem mēnešiem. Neskatoties uz to, kompānija izdeva jauno atjauninājumu, neizlabojot kļūdu. Turklāt kļūda nav aprakstīta arī Windows 10 2004 zināmo problēmu dokumentācijā, kuru Microsoft uztur savā mājaslapā.

Windows lietotāji astoņus mēnešus ir sūtījuši Microsoft brīdinājumus par problēmām ar Fresh Start

Papētot sīkāk, šī problēma tikai pasliktinās. Microsoft sava atjauninājuma testēšanai ir pievienojuši plašu tā saukto Windows insaideru (pazīstami arī kā beta testētāji) tīklu, kuru skaits ir mērāms miljonos. Viņi uzņemas visu risku, instalējot jaunākos Windows atjauninājumus, lai ziņotu par problēmām, taču pēc tam … tiek ignorēti.

Neowin.net norāda, ka šī problēma jau labu laiku nomoka Windows testētājus, taču Microsoft to nav ņēmuši vērā. Turklāt pastāv arī citas problēmas, par kurām ziņojuši lietotāji, taču tās nav pievienotas zināmo problēmu lapai.

Un nav pierādījumu, ka problēmas tiks labotas. 2018. gada oktobrī Microsoft, neskatoties uz to, ka Windows insaideri vairākus mēnešus bija kompāniju brīdinājuši, izlaida atjauninājumu, kurā tika izdzēsti lietotāju dati. Microsoft solīja laboties, bet 2019. gada septembrī kāds bijušais darbinieks paskaidroja, ka visa uzņēmuma testēšanas programma ir fundamentāli kļūdaina.

Un nav tā, ka pirms tam viss bija nevainojami. Kopš maija Windows 10 atjauninājumi ir ietekmējuši augstākās klases spēļu darbību, izmetuši lietotājus no saviem profiliem (divreiz), sabojājuši printerus, pārtraukuši interneta savienojumus un izraisījuši boot kļūdas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

2 Responses

  1. Interesanti ka man windows phone karte kura redzet atrasanas vietas nestradaja u tiesi nenoradija uz kludu, sanak ka Ms nevar salabot jo nerada kludu, ta sakot nv kludas kods un kluda nav, vienkarsi aplikacija nestrada un tas izpauzas atversana un ta pati aizveras bet kluda pa telemetry nav redzama. beigas pec kada laika bija unsupported un viss phone nospraga, pat so kludu nelabojot updates sanemu bet no ta ir maza jega.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us