Microsoft: jaunākajiem procesoriem atbalstu nodrošinās tikai Windows 10

Microsoft

Pavisam drīz var pienākt situācija, kad iegādāsieties datoru, kuru atbalstīts vairs tikai Windows 10, bet neviena no agrākajām Windows versijām. “Microsoft” kompānija ir paziņojusi, ka tā mainījusi nākotnes plānus – neiekļaut jaunākos programmatūras atjauninājumus vecākajās operētājsistēmās, un tas nozīmē – ja datora īpašnieki vēlas iegūtu nākamās paaudzes “Intel”, “AMD” un “Qualcomm” procesorus, nāksies izmantot Windows 10.

“Sperot soli tālāk kopā ar nākamās paaudzes produktiem – tie atbalstīs tikai jaunāko operētājsistēmu Windows 10 “, tā vēsta “Microsoft” bloga publikācija. “Windows 10 būs vienīgā operetājsistēma, kas atbalstīs “Intel” topošo “Kaby Lake”, “Qualcomm” (“8996”) un “AMD” (“Bristol Ridge”) atjauninājumus.

Taču par spīti “Microsoft” politikai, tas nenozīmē, ka Windows 7 un Windows 8 nesaņems pilnīgi nekādus atjauninājumus – laika gaitā tās tiks papildinātas un uzlabotas, bet jāņem vērā, ka resursi tam būs stipri ierobežoti, jo lielākā uzmanība tiks pievērsta Windows 10.

Diemžēl to datoru īpašniekiem, kas vēl joprojām izmanto vecākās Windows versijas, būs jāsamierinās ar to, ka arī “Intel” sestās paaudzes procesors “Skylake” neatbalstīs iepriekšējās operētājsistēmas.

Šādu rīcību no “Microsoft” puses var uztvert dažādi, taču skaidrs ir viens: kompānija izmisīgi vēlas, lai visi lietotāji, kas izmanto “Microsoft” pakalpojumus, pārietu uz Windows 10, pie kam tiek pielietota pat ļoti agresīva politika.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us