Mazie palīgi

Mūsu dzīvē ir daudz mazu programmiņu, kuras mums atvieglo dzīvi! Klaiņojot pa vispasaules tīmekli, esmu ievērojis dažas ļoti noderīgas programmas. Neskatoties uz to, ka ne visas tās ir jaunas, tās tomēr ar savām funkcijām nav tik viegli aizstājamas! Nu, lūk, te ir 6 no tām: [b]OldDate[/b], [b]Cheat O`Matic[/b], [b]Nokia unlock codes calculator[/b], [b]hddKill[/b], [b]Angry IP scanner[/b] un [b]Share Scanner[/b].

[url=http://download2.times.lv/master/files/Utilities/olddate3.zip]OldDate[/url]
Ja vien times.lv nemelo, tad šī programma ir mūsu pašu latviešu izstrādājums, par ko man liels prieks. Ar [i]OldDate[/i] palīdzību var apmānīt citas programmas, kuras ir uz kādu noteiktu laiku. Tā ir kā laika apturētājs, tā apstādina laiku kādai citai programmai un laiks neiet uz priekšu, un tu to vari brīvi lietot. Noder arī vecākām aplikācijām, palīdzēs jums atvērt vecu instalāciju, kuras lietošanas termiņš jau ir notecējis.

[url=http://www.xcheater.com/download.ashx/cheat_tools/omatic.zip]Cheat O`Matic[/url]
Programma, kas palīdz apšmaukt kādu citu programmu, kurā dominē skaitļi. Kā labu piemēru varu minēt spēli GTA! Programmā jaievada apmēram 3x skaitlis kurš mainās, pēc tam, kad programma būs sapratusi, kurā vietā tieši gribat mainīt skaitli, tā jums piedāvās ievadīt skaitli pēc jūsu izvēles. Šādā veidā var lieliski izmainīt punktus kādā spēlītē, kaut vai tajā pašā GTA.

[url=http://unlock.nokiafree.org/NokiaFREE_v310_Nokia_unlock_codes_calculator.zip]Nokia unlock codes calculator[/url]
Ir nācies sastapties dzīvē ar situāciju – visiem apkārt mobilie telefoni, bet viņiem nevienam neiet Tele2 vai LMT. Tādēļ piedāvāju vienu no programmām, ar kuras palīdzību vari atbloķēt savu mobilo telefonu [u]bez datu kabeļa[/u]. Ir daudz dažādu programmu, kuras var palīdzēt atbloķēt telefonu. Par tām vairāk var [i]Gūglot[/i] vai meģināt kādu no [url=http://www.theunlocker.co.uk/mobile_phone_unlocking.php]šīm[/url], taču ir zināmas problēmas ar jaunākajiem telefonu modeļiem.

[url=http://www.xakep.ru/post/11998/hddkill.zip]hddKill[/url]
Kā ziņo xakep.ru, tad šī programmiņa ir spējīga reāli kādam ieriebt. [i]hddKill[/i] aizņem mazāk par 1kb, bet ir spējīga noformatizēt cieto disku, uz kura tā tiek startēta. Zināmu iemeslu pēc neesmu izmēginājis…

[url=http://www.angryziber.com/ipscan/]Angry IP scanner[/url]
Laba programma, ar kuras palīdzību var noskanēt IP un PORTU! Tā ir ātra un daudz informācījas sniedzoša. Šo programmu es ieteiktu visiem mDSL lietotājiem, jo ar šīs Angry IP scanner palīdzību varēsiet ložņāt pa citu mDSL klientu šārēm!

[url=http://dl4.rapidshare.de/files/6493640/100226355/Share_Scanner.rar]Share Scanner[/url]
Mana mīļākā, jo ar tās palīdzību var ļoti vienkārši ložņāt pa lokālo tīklu. [i]Share Scanner[/i] pati parāda, kurā datorā ir kurš fails un, ja dators nav ieslēgts vai uzlikts ugunsmūris ([i]firewall[/i]), tad tas netiek uzrādīts sarakstā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us