Labākās Android bezmaksas VESELĪGA DZĪVESVEIDA aplikācijas

Ir pieejamas neskaitāmas aplikācijas, kuras ir pilnībā bez maksas, taču liela daļa no tām ir nekvalitatīvas. Dažreiz var nākties papūlēties, lai atrastu nepieciešamo aplikāciju labā kvalitātē.

Google piedāvā vairākus rīkus, kas atvieglo Play Store meklēšanas procesu, nodrošinot sadaļu ar redaktora izvēlēm, jaunākajiem izlaidumiem un pat aplikācijām, kas tiek rekomendētas, balstoties uz iepriekšējām lejupielādēm.

Bieži ir noderīgi, palasīt lietotāju atsauksmes un vērtējumu, tomēr pat tas negarantē, ka lejupielādētā aplikācija būs laba, un daudzas vērtīgākās bieži pazūd lielajā Google Play aplikāciju klāstā.

Aplūkosim labākās aplikācijas, kuras ir vērts lejupielādēt savās ierīcēs. Šoreiz apskatīsim treniņu, stresa mazināšanas un veselīga uztura aplikācijas.

Pocketcoach – Anxiety Helper

Ar Pocketcoach aplikācijas palīdzību ir iespējams paša spēkiem mazināt trauksmi. Tas ir digitāls palīgs brīžos, kad izjūt trauksmi, aizdomas par panikas lēkmi, miega traucējumus vai nemierīgumu. Pocketcoach piedāvā zinātniski pierādītas tehnikas, kas palīdz šādās situācijās. Šeit var iemācīties atbrīvoties no negatīvām domām un nomācošām emocijām, risināt problēmas un saprast, kas ir trauksmes pamatā.

Pieejami seši kursi: izpratne par trauksmi, līdzjūtība pret sevi, strādāšana ar nepatīkamām domām un uztraukumu, kā tikt galā ar trauksmi sociālās situācijās, kā iemācīties relaksēties un kā iegūt patiesu laimi.

Mission Adventure

Šī aplikācija ir piemērota bērnu aktivitātēm svaigā gaisā. Mission Adventure padara pastaigas interesantas, piedāvājot bērniem stāstu, kuram jāseko un kurā pašiem jāpiedalās. Iesākumā pieaugušajam aplikācijā jāuzstāda noteikts ceļš. Tad bērns uzsāk ceļu, kur vecāka uzstādītajās pieturvietās, Mission Adventure dod paziņojumus.

Dažās vietās aplikācija uzdod vienkāršu jautājumus, kas saistīti ar stāstu. Citviet ir jāpieņem lēmumi, kas nosaka to, kā stāsts turpināsies. Aplikācija var paziņot, ka līdz nākamajam pieturpunktam jādodas skriešus, sakot, ka jānoķer kāds stāsta varonis. Par velti tiek piedāvāts piedzīvojums par pirātu tēmu.

Brew Timer

Brew Timer ir vienkārša aplikācija, kas sniedz iespēju pagatavot izcilu kafiju. Pieejami visi kafijas pagatavošanas veidi, ieskaitot franču kafijas presi, aeropresi, espresso kafijas vārāmo kannu un citi. Šeit var atrast dažādas receptes, izveidot savu mīļāko recepti, dalīties ar tām un daudz ko citu.

321FIT

321FIT mērķis ir pārveidot tavu treniņu līdzīgu mūzikas atskaņošanas sarakstam. Katrs vingrojums pielīdzināms vienam skaņdarbam. Ir iespēja izvēlēties jau gatavus sarakstus vai izveidot savu, piespiest “play” un pēc kārtas pildīt vingrojumus.

Taimeris parāda, cik vēl atlicis un 8 bitu animācija, savienojumā ar retro stila mūzikas atskaņotāja izskatu, dod šai aplikācijai oriģinalitāti.

InnerHour

InnerHour ir labākā šāda veida aplikācija, tādēļ tā ir par minimālu samaksu – 1.59 EUR mēnesī vai 17.99 EUR gadā (tātad gandrīz par velti). 

Aplikācija palīdz depresijas, trauksmes, stresa un citos mentālās veselības uzlabošanas gadījumos. Aplikāciju izstrādājuši psihiatri un terapeiti, un, izmantojot dažādas terapijas tehnikas, viņi ir izveidojuši īstas terapijas nodarbības repliku. Pieejami seši kursi un personalizēts 4 nedēļu plāns. Aplikācija ar testa palīdzību identificē problēmu un izveido plānu, kas palīdz tikt galā ar mentālās veselības problēmām. Plānā ietilpst dažādas aktivitātes, mērķu izvirzīšana un noturēšanās pie tiem, garastāvokļa noteikšana un dažādi resursi.

C25K

Aplikācija C25K piedāvā 8 nedēļu treniņa programmu (3 stundas nedēļā), kas paredzēta tieši ne-skrējējiem, lai attīstītu izturību un spēku. Paralēli skrienot un ejot, 8 nedēļu laikā būs iespējams noskriet 3 jūdzes (4.8 km)

MyFitnessPal

My Fitness Pal aplikācija skaita kalorijas datubāzē pieejamajiem produktiem (to ir vairāki miljoni). Ievadot datus par sevi, aplikācija izveido plānu, norādot kaloriju skaitu, kas jāuzņem. Jāpiefiksē apēstās kalorijas, vingrojumi un ūdens patēriņš. Lēnām aizpildot šos datus, būs iespējams analizēt treniņos patērētās kalorijas un ēšanas reizēs uzņemtās.

Leap Fitness Group veidotās aplikācijas

Ar Leap Fitness Group kompānijas veidoto aplikāciju palīdzību var vingrot mājas apstākļos. Tās nodrošina ikdienas treniņu visām muskuļu grupām. Vingrojumi ir īsi un tiem nav nepieciešams aprīkojums. Visus treniņus ir izstrādājuši eksperti.

Pieejamas atsevišķas aplikācijas sievietēm un vīriešiem ar dažāda veida vingrojumiem – stiepjošajiem, svara zaudēšanas, vēderpreses, Kēgela vai vienkāršiem vingrojumiem, kas uztur labā fiziskā formā.

Vingrojumi iedalīti dažādās grūtības pakāpēs. Ir iespējams veikt izaicinājumu, kur mēneša garumā katru dienu jāvingro 10 – 15 minūtes. Katram vingrojumam ir video pamācība un balss padomi, kā pareizi elpot.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us