Labākās Android bezmaksas IZGLĪTOJOŠĀS aplikācijas

Ir pieejamas neskaitāmas aplikācijas, kuras ir pilnībā bez maksas, taču liela daļa no tām ir nekvalitatīvas. Dažreiz var nākties papūlēties, lai atrastu nepieciešamo aplikāciju labā kvalitātē.

Google piedāvā vairākus rīkus, kas atvieglo Play Store meklēšanas procesu, nodrošinot sadaļu ar redaktora izvēlēm, jaunākajiem izlaidumiem un pat aplikācijām, kas tiek rekomendētas, balstoties uz iepriekšējām lejupielādēm.

Bieži ir noderīgi, palasīt lietotāju atsauksmes un vērtējumu, tomēr pat tas negarantē, ka lejupielādētā aplikācija būs laba, un daudzas vērtīgākās bieži pazūd lielajā Google Play aplikāciju klāstā.

Aplūkosim labāko aplikāciju klāstu, kuras ir vērts lejupielādēt savās ierīcēs. Šoreiz apskatīsim kategoriju, kurā ietilpst labākās izglītojošās aplikācijas – no jaunu prasmju apgūšanas līdz vēstures, mūzikas un programmēšanas izzināšanai.

Duolingo

Ja kaut reizi esi meklējis valodas apguves aplikāciju, tad noteikti esi pamanījis Duolingo. Šī ir ļoti laba aplikācija, kas gadu laikā ir ievērojami uzlabojusies.

Aplikācijā ir pieejamas 22 valodas, tostarp spāņu, ukraiņu, norvēģu un pat latīņu valoda. Ar krāsainu spēlei līdzīgu procesu iespējams apgūt dažādu valodu runāšanas, klausīšanās, rakstīšanas un lasīšanas prasmes.

Tree ID – British Trees

Tree ID – British Trees gan ir aplikācija par Lielbritānijā augošajiem kokiem, taču ļoti daudz no šeit aprakstītajiem aug arī Latvijā. 

Galvenais aplikācijas mērķis ir identificēt kokus. Sākumā ir jāapraksta meklētais koks, piemēram, kādas tam ir lapas, ziedi vai miza.  Tālāk, ja tiek izvēlēts fokusēties uz lapām, jāizvēlas starp skujām, zvīņveida lapām un citiem veidiem. Pēc ievadītās informācijas aplikācija nosaka, kāds koks tiek meklēts.

Rezultātā tiks parādīta informācija par to, kur tas parasti aug, kā to identificēt, kam tas tiek izmantots un citas lietas.

SmartPlant

SmartPlant ir augu datubāze, kas ietver informāciju par augu apkopšanu, laistīšanu un citām noderīgām lietām. Augu iespējams meklēt pēc nosaukuma, kategorijas vai bildes.

Aplikācija piedāvā ievadīt sev pieejamos augus, un tad tā izveidos kalendāru ar optimālajiem laikiem, kad ar augu jāveic specifiskas darbības, piemēram, mainoties dienas apgaismojumam, tas jāpārvieto citur.

Maksājot mēneša maksu, iespējams arī iegūt speciālistu atbildes uz neskaidriem jautājumiem.

Big Bang AR

Iespējams esi lasījis, kā ir radies visums, taču ar Big Bang AR, to var redzēt vizuāli. Aplikācija aizved miljardiem gadu senā pagātnē, kad notika Lielais sprādziens un kad radās planēta Zeme. 

Šeit pievienota paplašinātā realitāte (augmented reality), atļaujot, piemēram, apskatīt Lielo sprādzienu savā plaukstā.

St John Ambulance First Aid

St John Ambulance First Aid nav jauna aplikācija, bet to ir vērts pieminēt. Tā ietver dažādas situācijas, kurās nepieciešams sniegt palīdzību, piemēram, asas sāpes krūtīs vai aizrīšanās. Tālāk soli pa solim  ir aprakstīts, kā palīdzēt cilvēkam attiecīgajā situācijā.

Aprakstītas arī noderīgas tehnikas, piemēram, sirds masāža un elpināšanas. 

StudySmarter

StudySmarter aplikācijas mērķis ir likt mācīties gudrāk. Ieejot aplikācijā, no vairākām kategorijām ir jāizvēlas mācīšanās novirzieni, piemēram, tiesību zinātne un matemātika, un tad tiek saņemta piekļuve zibkartītēm (flashcards), kas ir ātrai demonstrēšanai paredzētas kartītes ar jautājumu vienā pusē un atbildi otrā.

Vēl ir iespējams izveidot savas zibkartītes un dalīties ar tām, uzdot vai atbildēt uz citu lietotāju jautājumiem. Pieejama arī opcija augšupielādēt tematam atbilstošus dokumentus vai savus rakstītos darbus.

StorySign

StorySign ir radīta, lai palīdzētu nedzirdīgiem bērniem iemācīties lasīt, pārtulkojot grāmatas zīmju valodā. Lai to panāktu, ir nepieciešamas arī pašas grāmatas. Telefona kamera ir jāpavērš pret grāmatu, lai parādītos animācijas tēls, kas nolasīs lappusi zīmju valodā. Zīmju valodā parādītais vārds tiks izcelts. 

Pašreiz pieejamas 5 grāmatas, kuras attēlotas vairāku valstu zīmju valodās. Šai aplikācijai ir liels potenciāls, un cerams, ka nākotnē tiks pievienota arī latviešu zīmju valoda.

Scripts

Scripts ir valodu apguves aplikācija, kas fokusējas uz ķīniešu, japāņu un korejiešu valodām. Šīs ir vienas no sarežģītākajām valodām, kurām katrai ir savs unikāls alfabēts.

Šeit tiek parādīti burti, kurus mācīties, tad tiek izpildīts īss uzdevums, kur jāuzzīmē burts pašam. No sākuma jāzīmē burts pēc parauga, taču vēlāk tas jāzīmē pašam.

Bez maksas var mācīties vien 5 minūtes dienā, pretēji jāmaksā 10 EUR mēnesī, kas dod neierobežotu mācīšanās laiku, pieeju aplikācijai bezsaistē un citus labumus.

Khan Academy Kids

Khan Academy Kids bērniem paredzēta izglītojoša un izklaidējoša aplikācija. Tajā var spēlēt spēles, kur jāsakārto formas pēc krāsām, jāizvēlas vārda pirmais burts, jāzīmē un jādara citas aizraujošas lietas. Aktivitātes ir daudzveidīgas un labi veidotas, ar krāsainiem zīmējumiem, dziesmām un skaņu efektiem. Šī ir lieliska aplikācija, lai arī pašiem mazākajiem iemācītu angļu valodu caur spēlēšanos.

LingoDeer

Android ierīcēm ir paredzētas ļoti daudz valodu mācīšanās aplikācijas, bet lielākā daļa aplikāciju nenodrošina japāņu, mandarīnu vai korejiešu valodu lasīšanas un rakstīšanas apguvi, jo šīm valodām ir citāda alfabētiskā sistēma.

LingoDeer izceļas ar vairākiem uzdevumiem, kas iemāca alfabētu un gramatiku, kā arī runāšanas un klausīšanās prasmes.

Perfect Ear – Music Theory, Ear & Rhythm Training

Perfect Ear – Music Theory, Ear & Rhythm Training aplikācija ir ideāli piemērota mūzikas pamatu apgūšanai. Aplikācija nodrošina ar unikālu augstas kvalitātes ritma, solfedžo, mūzikas teorijas un nošu lasīšanas treniņu. Tā noderēs gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Perfect Ear piedāvā intervālu un akordu atpazīšanas vingrinājumus, ritma treniņu, mūzikas teorijas pamatus, nošu diktātus, nošu lasīšanas apguvi, absolūtās dzirdes treniņu un citas noderīgas lietas.

Dzirdes treniņš var tikt izpildīts ar klavieru vai ģitāras skaņām.

SoloLearn: Learn to Code for Free

SoloLearn: Learn to Code for Free ir iespējams labākā aplikācija, kas iemāca programmēšanu no pašiem pamatiem. Katra mācību daļa ir sadalīta līmeņos. Nodaļas beigās ir tests, kurā jāsaņem pietiekams punktu skaits, lai nokļūtu nākamajā mācību līmenī. Pamatprincips ir līdzīgs tiešsaistes kursiem, kur kopā ar citiem studentiem var piedalīties arī forumos, uzdodot neskaidros jautājumus. 

Šeit iespējams apgūt populārākās programmēšanas valodas – Python, Java, C++ un daudzas citas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us