Labākās Android bezmaksas DIZAINA aplikācijas

Ir pieejamas neskaitāmas aplikācijas, kuras ir pilnībā bez maksas, taču liela daļa no tām ir nekvalitatīvas. Dažreiz var nākties papūlēties, lai atrastu nepieciešamo aplikāciju labā kvalitātē.

Google piedāvā vairākus rīkus, kas atvieglo Play Store meklēšanas procesu, nodrošinot sadaļu ar redaktora izvēlēm, jaunākajiem izlaidumiem un pat aplikācijām, kas tiek rekomendētas, balstoties uz iepriekšējām lejupielādēm.

Bieži ir noderīgi, palasīt lietotāju atsauksmes un vērtējumu, tomēr pat tas negarantē, ka lejupielādētā aplikācija būs laba, un daudzas vērtīgākās bieži pazūd lielajā Google Play aplikāciju klāstā.

Aplūkosim labāko aplikāciju klāstu, kuras ir vērts lejupielādēt savās ierīcēs. Šoreiz apskatīsim kategoriju, kurā ietilpst aplikācijas, kas saistītas ar mākslu, zīmēšanu, dizaina un animāciju veidošanu.

Tattoodo

Ja vēlies smelties idejas tetovējumu klāstā, tad tev noderēs Tattoodo. Aplikācija piedāvā milzīgu tetovējumu ideju klāstu. Šeit tu varēsi sekot labākajiem tetovēšanas māksliniekiem un redzēt viņu dizainu vai meklēt specifisku stilu vai attēlu. 

Izvēlētie tetovējumi var tikt saglabāti, turklāt Tattoodo piedāvā atrast tuvākos tetovēšanas salonus, augšupielādēt savu tetovējumu attēlus un lūgt padomus.

Šī aplikācija paredzēta arī pašiem tetovētājiem, sniedzot iespēju pievienot savu tetovēšanas studijas adresi un portfolio, kas padara viņus pieejamus potenciālajiem klientiem.

Google Arts & Culture

Google Arts & Culture sniedz iespēju aplūkot augstas kvalitātes attēlus ar slavenu mākslinieku darbiem un 360 grādu video tūres pa muzejiem un citām vietām (izmantojot VR brilles). Vēl ir iespējams izmantot Google ielas skatu (Street View), lai izpētītu gan ēku ārpuses, gan iekštelpas.

Ja esi kādā izstādē reālajā dzīvē, šo aplikāciju var izmantot, lai uzzinātu ko vairāk par konkrētajiem mākslas darbiem – vienkārši ar viedtālruņa kameru jānotēmē mākslas darba virzienā.

Over

Aplikācija Over piedāvā izveidot modernus projektus ar fotogrāfijām, attēliem un tekstu priekš Instagram, Facebook vai jebkura cita sociālā portāla, vai pat izmantot to reklāmu un skrejlapu veidošanai.

Šeit ir iespējams izvēlēties dažādus kanvas izmērus, pievienot dažāda izmēra un stila attēlus, tekstu, un mainīt krāsu un pozicionēšanas parametrus.

Rezultātā var vienkārši dalīties ar gatavajiem projektiem kā arī saglabāt tos JPG vai PNG formātos.

Pamata darbības ir bez maksas, taču ir iespējams arī izmantot Pro abonementu, kas sniedz pieeju vēl vairāk fontiem, grafiskajiem dizainiem un veidņu datubāzei, lai nebūtu jāuzsāk projekts no nulles.

Houzz

Houzz noderēs, veidojot jaunu telpas dizainu. Šeit var smelties iedvesmu no dažādu stilu māju interjera un eksterjera foto galerijām.

Tas piedāvā arī gatavus telpu iekārtojumus ar jau gatavām precēm un veikaliem, kur tās iegādāties, un pat iespēju redzēt, kā konkrētā mēbele izskatīsies telpā, izmantojot paplašināto realitāti (augmented reality).

Pieejami arī būvniecības un stila padomi, kā arī iespēja lūgt padomu Houzz aplikācijas lietotājiem.

Sticker Maker

Ja esi Whatsapp lietotājs, tad iespējams esi pamanījis, ka serviss atbalsta “uzlīmju” (stickers) ievietošanu, kā arī iespējams sūtīt lielākus emocijzīmju veida un GIF attēlus.  

Sticker Maker vari izveidot pats savu uzlīmi vai emocijzīmi. Tajā jāizveido jauna “uzlīmju mape”, kurā var augšupielādēt attēlus, no kuriem iespējams izgriezt daļu, kas būs kā uzlīme. Mapes var saturēt līdz 30 uzlīmēm, taču jābūt vismaz trijām. Kad ir izveidotas vismaz 3, šo mapi var pārsūtīt uz Whatsapp, kur tās var izmantot tāpat kā citas uzlīmju mapes.

Pexels

Pexels ir attēlu datubāze, kuru var izmantot bez maksas jebkādam nolūkam , ieskaitot komerciāliem mērķiem, nepievienojot atsauces (lai gan šeit ir teikts, ka atsauces tomēr tiktu novērtētas).

Aplikācijā var apkopot fotoattēlus, dalīties ar tiem Instagram vai citās vietās, saglabāt kā fona attēlus vai vienkārši lejupielādēt tos. Turklāt Pexels atļauj tev kļūt par vienu no fotogrāfiem, augšupielādējot savus attēlus.

SketchBook

SketchBook nav jauna aplikācija, taču agrāk tā bija par maksu. Tajā pieejams vairāk kā 130 iepriekš iestatītu otu, pielāgojamu kanvu izmēru, augstas kvalitātes attēlu augšupielādes iespēja un citas opcijas. Pievienojot šo visu jau esošajām pamata opcijām, tas padara aplikāciju par vienu no dāsnākajām skiču aplikācijām, kas Android pieejamas bez maksas.

Bitmoji

Ja vēlies savu personalizētu emocijzīmi un uzlīmi, tad ir vērts lejupielādēt Bitmoji. Tas ļauj izveidot sev līdzīgu karikatūras formu, kurai var izvēlēties apģērbu, turklāt tev ir pieeja simtiem uzlīmju, kurās būsi attēlots tu pats. Ar tām var dalīties sociālajās aplikācijās.

Ja maini, piemēram, savu matu krāsu, vari to jebkurā brīdī pielāgot emocijzīmei, kā arī mainīt apģērbu.

Canva

Canva bija populāra iOS ierīcēs, taču tagad tā pieejama arī Android lietotājiem. Aplikācija sniedz vienkāršu veidu, kā izveidot sludinājumus, kolāžas, skrejlapas, kartiņas, Instagram ziņas un daudz ko citu.

Tā ir intuitīva grafiskā dizaina aplikācija. Sākumā jāizvēlas satura tips, tad jāizvēlas jau gatavas veidnes. Kad tas ir izdarīts, var ķerties klāt rediģēšanai.

Gatavajām veidnēm var mainīt izskatu ar konteksta-jutīgiem rīkiem. Uzklikšķinot uz teksta, var, piemēram, ierakstīt ko jaunu, mainīt fontu, izmēru, krāsu un atstarpju lielumu. Izvēlētajam attēlam var pievienot filtru, pielāgot apgaismojumu, kontrastu, piesātinājumu vai mainīt pret kādu citu attēlu no Canva aplikācijā pieejamajām vai no savas personīgās galerijas.

Rezultātu var saglabāt tālrunī vai dalīties ar to tiešsaistē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us