Kerio Personal Firewall 4.2.2

Kompānija [i]Kerio Technologies[/i] 18. oktorbī ir izdevusi jaunāko versiju savam ugunsmūrim, kā rezutātā visiem ir pieejams
[b]Kerio Personal Firewall 4.2.2[/b].

Kerio Personal Firewall atbalsta visas Windows operētājsistēmas un personīgai lietošanai ir pieejams divās versijās. “Full edition” darbosies pilnā konfigurācijā, bet tikai 30 dienas. Pēc šī termiņa iztecēšanas jums paliks iespēja lietot “Limited free edition”. Šī “Limited free edition” versija mājas un personīgai lietošanai ir bezmaksas, taču tajā neietilpst dažādas papildus iespējas, kas ir pilnajā versijā. Šīs papildus iespējas ir tādas kā [i]pop-up[/i] logu, [i]cookies[/i], [i]ads[/i] bloķēšana un citas noderīgas funkcijas.

[url=http://www.kerio.com/kpf_home.html]Kerio mājas lapā[/url] tās ražotāji apgalvo, ka aptuveni 6MB lielā instalācija sevī ietver ātrdarbīgu ugunsmūri, kas patērē ļoti maz datora resursus, bet aktīvi un uzticami sargā jūsu datoru, pasargājot to no “nevēlamu ciemiņu” klātbūtnes. Šis ugunsmūris aizsargā no Trojas zirgiem, bloķē nevēlamo interneta trafiku nevēlajamām programmām, kā arī ar citām, dažādām drošības funkcijām, rūpējas par jūsu datora drošību internetā.

Jaunā, Kerio Firewall 4.2.2 versija krasi neatšķiras no 4.2.1, bet tomēr [url=http://www.kerio.com/kpf_releasehistory.html]izmaiņas[/url] ir. Uzzināt par lejupielādes noteikumiem, un lejupielādēt pašu ugunsmūri varat [url=http://www.kerio.com/kpf_download.html]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us