Jaunā Hotmail versija pārspēj pat Gmail

Microsoft pēdējā laikā ļoti cenšas uzlabot savus produktus un pakalpojumus. Šajā vasarā gaidāma Hotmail jaunā oficiālā versija, kura iespējams ļaus Hotmail kļūt par izteiktu tirgus līderi starp e-pastu servisu sniedzējiem. Oriģinālraksta autors šī e-pasta beta versiju jau lietojis veselu mēnesi un šī versija ir atstājusi uz viņu labu iespaidu. Šajā rakstā tiks apskatīti pieci iemesli, ar kuriem Hotmail nu pārspēj Gmail.

Facebook un sociālo tīklu integrācija

Hotmail ir vairāk kā tikai e-pastu programma – tas var būt arī vieta, kur apvienojas visi populārākie sociālie tīkli. Kad veic pieslēgšanos e-pastā, tad ir iespējams redzēt jaunumus no Facebook kontaktiem gluži kā tas notiek pašā portālā. Un tieši tāpat tas notiek ar pārējiem sociālajiem portāliem, tikai vēl nedaudz jāpaciešas līdz tādi portāli kā Twitter tiks pievienoti. Gmail nedara neko no tā visa, tā radītais Buzz ir tikai vājš konkurents pārējiem portāliem, nevis to sabiedrotais.

Ērtāka darbošanās ar vēstulēm

Jaunajai Hotmail versijai ir ļoti daudz jaunu un ērtu rīku, kas atvieglo darbības ar vēstulēm. Quick View, piemēram, ļauj ātri pārskatīt e-pastus ar vairākiem iepriekš iestatītiem kritērijiem (iezīmētās vēstules, vēstules ar fotogrāfijām vai office dokumentiem utt).
Tāpat tur ir gana daudz filtru – nelasītām vēstulēm, vēstulēm no konkrētiem cilvēkiem utt. Filtru un ātrās apskates kombinācija padara e-pasta apskati pavisam ērtu un ātru.

Ērtāka e-pastu sasaistīšana

Jaunais Hotmail ir mācijies no Outlook 2010 un ir pievienojis sarunu skatu, kas parāda visas saistītās sarunas vienlaicīgi, tādēļ nav vajadzības meklēt pa visu iesūtni vajadzīgos e-pastus. Arī Google ir šāda funkcija, taču tā ir daudz neparocīgāka un nepārskatāmāka.

Lieliska multivides satura apskate

Hotmail ir lieliska funkcija, kas ļauj visu multivides saturu apskatīt uz vietas – vēstulē, nav jādodas uz citām mājas lapām. Piemēram, ja kāds ir atsutījis saiti uz YouTube, tad nav nepieciešams klikšķināt uz šīs adreses, lai redzētu video, jo tas parādīsies pašā Hotmail.

Outlook integrācija

Microsoft Outlook Hotmail Connector integrē Hotmail ar Outlook. Var izmantor paralēli gan Outlook, gan pašu Hotmail, lieliski savienojot labāko no abiem. Protams, arī Gmail ir iespējams savienot ar Outlook, bet integrācija ne tuvu nav tik laba un izsmalcināta.

Sīkāks Jaunā Hotmail apskats.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us