Jauna AutoPatcher versija

Beidzot pēc vairāk kā trīs mēnešu pārtraukuma atkal ir pieejams Microsoft operētājsistēmām paredzēto ikmēneša ielāpu (patch) izplatīšanas rīks AutoPatcher. Šis ilgais pārtraukums programmas izstrādātājiem bija nepieciešams, lai pārietu uz pavisam jaunu versiju 5.6, kurā ir pieejamas daudzas jaunas iespējas.

AutoPatcher ir noderīgs gan sistēmu administratoriem, kas pārrauga lielu datoru skaitu un nevēlas operētājsistēmas labojumus katram datoram lejupielādēt atsevišķi Microsoft Update interneta vietnē, kā arī visiem pārējiem lietotājiem, kas bieži pārinstalē savu OS, vai kāda iemesla dēļ nevēlas savos datoros uzstādīt [url= http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Genuine_Advantage]WGA[/url] vai [url= http://en.wikipedia.org/wiki/Office_Genuine_Advantage]OGA[/url].

AutoPatcher ir rīks, kurā ir apkopoti visi oficiālie kritiskie ielāpi populārākajām Microsoft operētājsistēmām – gan Windows XP un Vista, gan arī Windows Server 2003 un Windows 2000. Jaunajā versijā būšot atbalsts arī visām Microsoft Office versijām, to gan vēl nedaudz jāpagaida. Jāpiebilst, ka jaunākās servisa pakotnes katrai OS ir jāuzstāda atsevišķi – tās šajā programmā nav iekļautas.

Jaunajā AP versijā ir pieejamas arī tādu Windows komponentu jaunākās versijas kā [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Player]Windows Media Player[/url], [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer_7]IE7[/url], [url=http://en.wikipedia.org/wiki/DirectX]DirectX[/url], [url=http://en.wikipedia.org/wiki/.NET_framework].NET framework[/url] un arī dažu citu populārāko ražotāju izstrādātie produkti – [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Flash_Player]Adobe Flash player[/url], [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Java_Runtime_Environment]Sun Java[/url] un vēl daži citi. Lietotājam, protams, ir iespēja izvēlēties, tieši kurus komponentus instalēt, un kurus – nē. Jaunajā versijā izveidota arī noderīga iespēja tiem, kas paši pārveido savas OS instalāciju – turpmāk arī ielāpi, kas ir iekļauti OS instalācijā ar [url=http://en.wikipedia.org/wiki/NLite]nLite[/url] un līdzīgiem rīkiem, tiks atpazīti kā jau instalēti.

Programmas versiju veidošanās paliek līdzšinējā – vispirms ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt Full (Core) versiju (XP – ap 300 MiB), kas ietver labojumus kopš attiecīgās SP, pēc tam ik pēc mēneša pietiek ar Update versijām, kuru izmērs ir ievērojami mazāks, jo ietver tikai konkrētā mēneša labojumus. Tā kā AutoPatcher pāriet uz jauno versiju, tad šajā mēnesī Update versijas nebūs pieejamas, un visiem lietotājiem, kuru datoros jau ir uzstādīta vecā 5.1 versija, to noteikti vajadzētu atinstalēt.

Vairāk informācijas var iegūt [url=http://www.autopatcher.com]projekta web lapā[/url]
Spoguļserveru saraksts pieejams [url=http://www.autopatcher.com/downloads]downloads sadaļā[/url]
Programmu iespējams lejupielādēt arī [url=http://autopatcher.m2ys4u.co.uk/mystats.php]BitTorrent tīklā[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us