Iznākusi Firefox 3.6 Beta 1

Šodien kompānija Mozilla publiskai testēšanai izlaidusi interneta pārlūka Firefox 3.6 pirmo beta versiju. Gala versija gaidāma šī gada beigās. Firefox 3.6 ir veidots uz Gecko 1.9.2 web renderēšanas dziņa, Firefox 3.5 izmantoja vecāku versiju 1.9.1. Jaunajā pārlūkā būs ievērojami uzlabojumi un jaunas iespējas, kā piemēram jau iebūvēts “Personas” pārlūkā, kurš agrāk bija pieejams tikai kā uzstādams spraudnis. Šī iespēja mums ļauj nomainīt pārlūka apdari nepārstartējot pašu pārlūku. Video, kurš tiks ievietots mājas lapā izmantojot HTML 5 “video” tegu tagad varēs apskatīt arī “full-screen” režīmā. WOFF fonta formāta atbalsts. Uzlabota JavaScript ātrdarbība, kā arī uzlabota pārlūka ātrdarbība kopumā.

Kā jau redzam ekrānuzņēmumā, tagad Firefox atbalsta arī Windows 7 darbajoslas īpašību attēlot un pārslēgties starp cilnēm uzbraucot ar peli uz ikonas. Ieviešot šādu uzlabojumu, Firefox ir soli priekšā tādiem pārlūkiem kā Opera, Safari un Chrome, kuri vēl nav pielāgoti Windows 7 jaunajām iespējām. Sākuma Firefox 3.6 beta versija bija plānota uz 22. oktobri, taču lielo kļūdu daudzums to aizkavēja. Mozilla cer izlaist Firefox 3.6 relīzes kandidātu novembrī, taču pagaidām viss norāda uz to, ka šī relīze varētu aizkavēties.

Mozilla ir ļoti pateicīga visiem jaunās versijas testētājiem kā arī aicina cilvēkus testēt un izteikt ieteikumus jaunā pārlūka izstrādē.

Pārlūka beta versiju iespējas lejuplādēt
http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.6b1&os=win&lang=en-US

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us