Ir pieteicis sevi jauns pārlūks „Browzar”

Ir interesanti paeksperimentēt ar jaunām lietām, bet to darot bieži vien konstatējam, ka daudzas skaļi reklamētas programmas nav nemaz tik parocīgas lietotājam. Kā ir ar interneta pārlūku Browzar? Kas tajā varētu būt interesants vai noderīgs? Kāda ir šī pārlūka priekšrocība? Viena no tām pēc izstrādātāju vārdiem ir sekojoša – sērfot internetā un neatstāt redzamas pēdas datorā ko tu lieto! Konkrēti Browzar nesaglabā nekādu pārlūkošanas vēsturi un šis pārlūks nodrošina arī anonīmu informācijas meklēšanu tīmeklī. Protams, ka profesionāls lietotājs sērfos internetā un neatstās nekādas pēdas lietojot jebkuru interneta pārlūku.

Vairums pārlūku izstrādātāju lepojas ar to kas ir programmā, savukārt Browzar izstrādātāji lepojas ar to kas pārlūkā nav: “No web history. No web cache. No Cookies. No Auto-complete”. Šī programma ir bezmaksas un arī nav jāreģistrē. Browzar mājas lapā vēl tiek minēts: „No installation. Just click ‘run’ and go”. Iespējams, ka tas ir ne visai parocīgi , jo to jāatkāto katru reizi pirms vēlies palaist pārlūku.

Pēc izstrādātāju vārdiem pārlūks ir daudzsološs, bet lietotājiem jau ir jāsaka savs vārds. Pašlaik pieejams ir Windows videi pielāgotais Browzar pārlūks un minimālās prasības ir Windows 98 SE operatīvā sistēma ar IE 5.5. Izstrādātāji sola arī šī Browzar pārlūku priekš Linux un Mac OS X.

Pārlūku Browzar vari lejupielādēt no [url=http://www.browzar.com] http://www.browzar.com [/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us