iPhone atzīts par vienu no 10 nozīmīgākajiem izgudrojumiem pasaulē

Pēc Lielbritānijas 4000 cilvēku balsojuma Apple radītais iPhone ir atzīts par vienu no 10 nozīmīgākajiem uzgudrojumiem pasaulē. Šo sarakstu veidoja Tesco Mobile, aptaujājot savus klientus. Aptaujas mērķis bija noskaidrot priekšmetus, kuriem ir vsilielākā nozīme cilvēku dzīvēs.

Aptaujas augšgalā ierindojās riteņi(nejaukt ar divriteni), tiem sekoja lidmašīna un elektriskās spuldzītes, internets un dators noslēdz pirmo piecinieku.

Telefons ierindojās sestajā vietā un tam sekoja penicilīns. Un godpilno astoto vietu ieņem Apple lolojums iPhone, kurš kā izrādās cilvēkiem šķiet nozīmīgāks nekā tualete, aks ieņem devīto vietu un iekšdedzes dzinējs, kas noslēdz lieliskāko izgudrojumu desmitnieku.

Tehnoloģijas aizņēma lielāko daļu no visa saraksta un liela daļa no šiem izgudrojumeim bija relatīvi nesen izgudroti.

Interesanti bijis vērot cīnu par 37. un 38. vetu, kur šķēres knapi pārspēja papīru, tas savā ziņā aptaujas veidotājiem atgādinājis bērnibā spēlēto spēli “Akmens, šķēres, papīrīts”.

Arī Google un Facebook iekļuva šajā sarakstā, bet to vietas bija attiecīgi 25 un 82.

Tesco Mobile izpilddirektors Lance Batchelor teica: “Nav svarīgi, vai šis izgudrojums ir tik niecīgs kā papīra saspraude, vai kaut kas tik nozīmīgs un pasauli mainošs kā iekšdedzes dzinējs, šīs veinreizējās lietas visas tikušas atzītas kā patiešām lieliskas.”

“Dažas lietas, piemēram, riteņi un veļas mazgājamā mašīna padarījušas mūsu dzīves vieglākas, kamēr bezvadu tehnoloģijas un internets ir mainījis komunikācijas iespējas un izpausmes veidus. tādas lietas kā tālvadības pultis un matu fēni radīti cilvēku ērtībām.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us