iPhone 4 alternatīvas

Tūlīt jau sāksies iPhone 4 pasūtījumu pieņemšana, un īstākie Apple fani jau drebošām rokām sēž pie datoriem un gaida, kad varēs pasūtīt savu nākamo rotaļlietu. Tikmēr šoreiz nedaudz par iPhone 4 alternatīvām. Šie viedtelefoni ir lētāki un varbūt nemaz nav tik slikti (raksta mērķis nav nedz noliegt iPhone pārdabiskās spējas, nedz pārliecināt Apple pielūdzējus atteikties no saviem uzskatiem).

Samsung Galaxy S

ŠIs ir vienīgais viedtelefons šajā rakstā, kas dara pilnīgi visu to pašu, ko iPhone 4. Un pat vairāk, jo tam ir bezmaksas satelīta navigācija (no Google). Telefonam ir ērta sociālo portālu pārvadība, iespēja uzņemt video HD kvalitātē, 4 collu AMOLED ekrāns. Viss tieši tāpat kā iPhone 4. Pagaidām telefonam ir Android 2.1 operētājsistēma, bet drīzumā tā tiks atjaunināta.

iPhone 3GS

Neļaujieties sevi pierunāt nopirkt jaunu iPhone, ja tā uzlabojumi nav nemaz tik ievērības cienīgi. Galvenās izmaiņas ir ekrāns un dizains. Jaunā operētājsistēma iOS4 būs pieejama bez maksas visiem iPhone 3GS lietotājiem, bet vairums iPhone 4 jauno funkciju slēpjas tieši šajā operētājsistēmā.

HTC Desire

Pēc vairāku ekspertu domām līdz iPhone 4 uznākšanai uz skatuves, HTC Desire bija visizskatīgākais viedtelefons tirgū. Tā dizaina un funkciju apvienojums ļauj būt gana labam iPhone 4 konkurentam. Šī ierīce darbojas uz Android 2.1, tas nozīmē, ka ir pieejamas iOS4 jaunākās un labākās funkcijas. Un tūlīt kā Google oficiāli piedāvās Android 2.2, telefons kļūs vēl labāks, jo jaunā programmatūra sola manāmi uzlabot ierīces ātrumu.

Dell Streak

Tas ir iPhone sāncensis? Vai arī iPad sāncensis? Grūti spriest, bet šis 5 collu planšetdators ļauj veikt arī zvanus. Video atskaņošana ir gana iespaidīga, tas piedāvā izmantot arī Bluetooth austiņas. Vienīgi ļoti žēl, ka tas darbojas uz Android 1.6, un tamdēļ tam pagaidām nav pieejamas aplikācijas avīžu vai žurnālu lasīšanai. Bet dosim tai laiku attīstīties.

Raksta avots: Telegraph.co.uk

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us