HTTrack – web lapu kopētājs

Šad tad Datuves forumā nākas redzēt jautājumus, kā un ar ko, lai saglabā kādu web lapu, lai to varētu vēlāk skatīt tieši no cietā diska. Protams, Google neklusēs, ja vaicāsiet, bet es pēc personīgas pieredzes varu ieteikt labu, šādiem mērķiem paredzētu programmu, kas izpilda savus pienākumus ideāli- un pat vairāk – tā, pie tam, ir bezmaksas. Programma, par ko es runāju ir [b]HTTrack Website Copier[/b]. Nesen iznākusi jaunā HTTrack Website Copier 3.40 beta1 versija. Tam par godu šis raksts.

Īsumā, kas tas ir un kā darbojas. HTTrack Website Copier ir neliela programma (pati instalācija ~3.5 MB) ar, manuprāt, pietiekami daudz iespējām. Šī programma piedāvā nokopēt visa saita linku struktūru. Tā lejupielādē it visu, kas atrodas jūsu norādītajā adresē – bildes, filmiņas utt. Protams, iepriekš opcijās norādot, kādus failu formātus vēlaties saglabāt uz sava datora. Piemēram, ja jums interesē kāda saita GIF bildes, tad tā arī ir iespējams norādīt, ka gribat lejupielādēt tikai šāda formāta attēlus. Tikpat lieliska iespēja, ko piedāvā HTTrack Website Copier, ir atjaunināt jau reiz lejupielādēto web lapu, tādējādi ir ērti glabāt datorā mīļāko saitu [i]up-to-date[/i].

Pēc tam, kad HTTrack Website Copier ir saglabājis jūsu norādīto WEB lapu, atliek tikai to atvērt ar iemīļotāko interneta pārlūku un priecāties par rezultātu.

Kam gan tas viss ir vajadzīgs? Atbilde, es domāju, katram būs sava. Pavisam vienkāršākais piemērs – saitā atrodas 150 mīļi attēli, kas visi ir samazināti un, lai tos apskatītu lielākus, tie jāver katrs atsevišķi. Nezinu daudzus, kam vēl būtu pacietība šīs bildes saglabāt uz sava datora izmantojot [i]Save As…[/i] Tādēļ ir iespēja ņemt talkā šo [i]ne-smago[/i] programmu un kopēt visu, ko vien gribas!

[img]/images/upload/htt_rack_ex.jpg[/img]
Programmu ir iespējams ielikt [i]system tray[/i](ā), kas šo saita kopēšanu padara principā nemanāmu.
Visu būs grūti izklāstīt, bet, godīgi sakot, priekš bezmaksas šāda tipa programmas, iespēju ir ļoti daudz. Tādēļ ar HTTrack Website Copier tehniskajiem sīkumiem varat iepazīties paši izmēģinot šo programmu vai arī apmeklējot HTTrack [url=http://www.httrack.com/]mājas lapu[/url].

Ir divas HTTrack versijas: vairāk ekrānšāviņus varat apskatīt attiecīgi: WinHTTrack, kas paredzēta [url=http://www.httrack.com/page/20/en/index.html]Windows 9x/NT/2000/XP[/url] un WebHTTrack, kas paredzēta [url=http://www.httrack.com/page/21/en/index.html]Linux/Unix/BSD[/url] platformām.

Lejupielādes lapa: [url=http://www.httrack.com/page/2/en/index.html]HTTrack Download[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us