HeadLight 2009 – IT Security trends and innovations

Š.g. 21.maijā, Rīgā, viesnīcā Park Hotel Maritim, visas dienas garumā notiks starptautiska IT drošības konference „HeadLight 2009 – IT Security trends and innovations”. Pasākuma mērķis ir sniegt atbalstu Baltijas valstu IT speciālistiem, iepazīstinot tos ar jaunām, innovatīvām un pasaulē atzītām iespējām aizsargāt biznesam kritiskus datus un informācijas sistēmas no ārējiem un iekšējiem draudiem.

Konferences organizātors ir kompānija „HeadTechnology”, kas jau vairāk kā 10 gadus ir vadošais, daudzviet – arī ekskluzīvs – IT drošības risinājumu distribūtors Eiropā un Āzijā, pārstāvot daudzus vadošos pasaules ražotājus tādās valstīs kā Vācija, Polija, Krievija, Ukraina un citur. Baltijas valstīs „HeadTechnology” salīdzinoši nesen ir uzsākusi savu darbību, un šis ir kompānijas pirmais Baltijas mēroga pasākums, kura mērķis ir kļūt par gadskārtēju, tradicionālu pasākumu ikvienam IT drošības speciālistam Baltijas valstīs.

Konferences dalībnieku vidū ir tādas pasaulē atzītas kompānijas kā PGP – pasaules līderis datu šifrēšanā, Lumension Security – pasaules līderis drošas ārējo ierīču, aplikāciju un atjauninājumu pārvaldības jomā, „baltā saraksta” pionieris, SpectorSoft – pasaules visatzītakais risinājums darbinieku pārraudzībā un produktivitates mērīšanā, IpoQue – pasaules līderis interneta trafika analizēšanā un innovatīvs instruments cīņai ar intelektuālo tiesību pārkāpējiem, un vēl daudzi citi ievērojami IT drošības risinājumu pasaules tirgus līderi. Konferences dalībnieki dalīsies ar pasaules praksi, savu pieredzi un lomu cīņā ar strauji augošo kibernodznieku radīto apdraudējumu, bet konferenci atklās LR Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta un CERT.NIC.LV pārstāvji ar ziņojumiem par IT drošības aktuālāko informāciju Latvijā un Baltijas valstīs.

Lai reģistrētos uz konferenci vai lai iegūtu plašāku informāciju par risinājumiem, to ražotajiem – lūdzu apmeklējiet mājas lapu www.headtechnology.lv vai sūtiet reģistrācijas pieteikumu uz info@headtechnology.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us