Google atzīst “like” pogu par labu esam

Google dibinātājs Larry Page un izpilddirektors Eric Schmidt ir novērtējuši Facebook esošo pogu “Like” jeb “patīk”. Viņi uzskata, ka šāda poga varētu palīdzēt viņu populārajam meklētājam Google izlemt, kuri meklēšanas rezultāti un kāda veida informācija cilvēkiem šķiet interesantāka un noderīgāka. Google Zeitgeist konferences laikā tika spriests par šo pogu, un abi Google pārstāvji sprieda par tās noderīgumu un iespēju iekļaut to savā meklētājā. Viņi uzskata, ka tās ieviešana radītu inovatīvu ievirzi informācijas dalīšanas veidā.

Schmidt preses konferences laikā teica: “Šī funkcija iespējams varētu uzlabot meklēšanas rezultātu kvalitāti, jo mums būtu pieejama informācija par to, kas cilvēkus interesē un kas tiem ir vienaldzīgs.”

“Tas būtu lielisks uzlabojums un šķiet ka nākotnē šī ideja tiks vairāk apspēlēta un uzlabotā, tādēļ ir sagaidāmas daudzas tāda veida idejas.”

“Tā ir jauna parādība un tā visā visumā ir ļoti laba.”

Pats Page norādīja, ka Google piedāvāto produktu klāstā ir jau tāda lieta kā Buzz tools ar pogu “Buzz this”, kas piedāvā līdzīgu funkciju kā patikšanas poga pazīstamajā sociālajā portālā. “Es uzskatu, ka tas ir nozīmīgs un plašs lauciņš, kurā būtu nozīmīgi saņemt cilvēku atsauksmes,” atzina Larry Page.

“Es uzskatu, ka cilvēkiem vienmēr ir paticis dalīties ar informāciju un savām domām dažādos veidos un tas viennozīmīgi ir signāls mums, ka ir jārada daudz dažādas jaunas lietas.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us