Dažas noderīgas lietas, ko WINDOWS 7 var, bet WINDOWS Vista nevarēja

No Windows 3.1 līdz Windows Vista Windows operētājsistēma ir pārvietojusies milzu lēcieniem. Bet, ja salīdzina Windows Vista un Windows 7, tad lielas atšķirības nav, Microsoft ir tikai pacentušies ieklausīties lietotāju kritikā un izlabot iepriekš pieļautās kļūdas, bet jaunu funkciju un iespēju radīšana ir bijusi otršķirīga. Tomēr dažas jaunas iezīmes gan var atrast.

[b]Vieglāks un ātrāks veids kā pielāgot vairākas darbvirsmas.[/b]
Vai Tev gadās laiku pa laikam savienot savu datoru ar dažādiem ārējiem monitoriem vai projektoriem, jo īpaši darbā? Izmēģini taustiņu kombināciju Win+P un attēla iegūšana uz citiem ekrāniem aizņem tikai sekundi. Nospiežot Win+P Jūs iegūstat līdzīgu skatu kā izmantojot kombināciju Alt+Tab, kura priekšrocības un ērtumu izjūt cilvēki, kuriem darbā ar datoru jāpārvietojas pa vairākām programmām vai failiem.

[b]Vieglāks problēmu raksturojums.[/b]


Jaunā opcija „Problem Steps Recorder” būs ļoti noderīga tiem datora lietotājiem, kuriem bieži gadās dažādas problēmas darbā ar datoru, taču nereti ir visai grūti kādā forumā detalizēti un saprotami izklāstīt problēmu, lai sagaidītu pareizo risinājumu. Tad palīgs būs šis Windows 7 iekļautais rīks, kas ļauj lietotājiem ierakstīt savu problēmu, lai nosūtītu to kādam, kurš varētu palīdzēt. Lietotājam ir tikai jānospiež poga, kas uzsāk ierakstu un katram peles klikšķim tiks izveidots ekrānšāviņa attēls, kuram varēs pievienot savus komentārus, visa šī ierakstītā informācija tiks ievietota skaisti noformētā HTML dokumentā un iearhivēta uz darbvirsmas, atliks tikai to nosūtīt pa e-pastu.

[b]Pavisam jauns palielināšanas rīks.[/b]


Ja lietotājam ir kāda veida problēmas ar redzi, tad salasīt reizēm tik mazos burtiņus var būt visai sarežģīti. Šādā situācijā ir 2 varianti kā rīkoties. Pirmais jau ir pazīstams iepriekšējās Windows versijās un tas palielina visu uzrakstu un ikonu lielumus un tādējādi samazina lietderīgo darbvirsmu. Bet jaunā operētājsistēma piedāvā daudz ērtāku veidu – četrstūrainu lupu, kas ir „piekabināta” kursoram un palielinās tekstu tikai tajā vietā, kur tiks novietots kursors.

[b]Jauns veids kā pārskatīt mūzikas failus. [/b]


Atvērt un klausīties MP3 failus tagad ir daudz vieglāk un ērtāk kā jebkad agrāk, pateicoties jaunajam, vēl mazākam atskaņotāja priekšskatījumam, kurš parāda tikai galveno informāciju par dziesmu un izpildītāju, kas ir acīmredzams mēģinājums atdarināt priekšskatījuma funkciju no Mac OS X, taču visai veiksmīgs atdarinājums.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us