Dažas no labākajām Android programmām

Android Market nepārtraukti tiek papildināts ar daudzām jaunām un interesantām programmām, kas paredzētas Android telefoniem. Un atšķirībā no Apple iStore, šeit lielākā daļa no aplikācijām ir bezmaksas. Programmu klāsts ir ļoti plašs, bet šoreiz neliels apskats par (pēc raksta autora domām) labākajām Android bezmaksas programmām.

Seesmic
Android Market ir pieejamas daudzas Twitter aplikācijas, pat Twitter paši ir nākuši klajā ar savu versiju. Taču pēc autora domām Seesmic ir labāka versija. Tie piedāvāts atbalsts vairākiem lietotāja kontiem, mājas lapas rīks dod iespēju skatīt jaunākos tvītus. Profesionālais un glītais dizains ir lielisks paraugs kā veidot ērtas un funkcionāls aplikācijas.

Facebook for Android
Kā jau vēsta pats aplikācijas nosaukums, tad šis rīks paredzēts ērtai Facebook lietošanai mobilajā telefonā. Protams, tas nesniedz iespēju lietot pilnīgi visas Facebook funkcijas, bet tas ir ērti pārskatāms, ātrs un stabils.

AppBrain Market Sync
Jūs, iPhone lietotāji, nekad tam neticēsiet, bet nav neviena oficiāla veida kāuzinstalēt Android aplikācijas no datora. Jūs domājāt, ka Google būs tā kompānija, kas piedāvātu šādu iespēju, bet nē. Tieši tādēļ neoficiālā aplikācija Appbrain ir izveidota. Ar tās palīdzību lietotāji var ērti lejuplādēt programmas savā datorā un tad pārsūtīt tās uz mobilo telefonu.

Google Sky Map
Brīnišķīga programma, kas , izmantojot telefona orientēšanās rīkus, ļaut cilvēkiem redzēt precīzu zvaigžņu un planētu izkārtojumu un to nosaukumus. Vajag tikai telefonu pagriezt pret debesīm, un ekrānā parādīsies informācija par redzamajiem objektiem. Šī programma darbojas, arī atrodoties iekštelpās.

Šī ir tikai neliela daļa no Android pieejamām bezmaksas programmām. Citas vairāk, citas mazāk noderīgs, tas jāvērtē arī pēc katra paša gaumes, hobijiem un nodarbošanās, bet katrā ziņā – kaut ko sev piemērotu var atrast ikkatrs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us