Bezmaksas telefonsarunas ar Globe 7

Šis raksts gan vairāk būs domāts tiem, kuriem nepieciešamas starptautiskās sarunas ar ASV, Lielbritānijas, Īrijas, Vācijas u.c. fiksētajiem telefona tīkliem, arī Krievijas fiksētajiem un mobilajiem tīkliem. Tā kā provaidera štāba mītne atrodas Londonā, tad Latvija atrodas ne jau izdevīgākajā tarifu grupā un vietējās sarunas Globe 7 sistēmā nebūs īpaši izdevīgas.
Globe 7 pēc būtības ir parasta VoIP telefonijas sistēma, tikai atšķirība no Skype un līdzīgām ir tā, ka par mūsu sarunām maksās sponsori.
Tātad – testējam Globe 7!

Pirmais darbs – apmeklēt provaidera mājaslapu [url=http://www.globe7.com/index.php]šeit[/url], lejuplādēt pašu programmu un piereģistrēties. Ja mums vajadzēs arī saņemt zvanus no ārzemēm – piesakāmies par Gold Member un bez maksas saņemam ASV fiksētā telefonu tīkla numuru + 10% atlaides sarunām. Zvanīt uz ASV numuru lielākajā daļā valstu ir daudz lētāk nekā uz Lattelecom. Numuru parasti piešķir 1-2 darba dienu laikā.

[img]/images/upload/globe-win.jpg[/img]
Kad tas viss ir izdarīts – sākam iegūt naudu sarunām. Var jau vienkārši samaksāt un bez bēdām runāt par apm. 0.6 sant./min., bet tas nav interesanti.

[b]Ieteicamais variants[/b] – pelnīt kredītu, skatoties Globe 7 TV turpat programmas logā “Internet TV”. Šī televīzija piedāvā jaunākās ziņas, sportu, izklaidi utt. atsevišķu klipu veidā.
Par stundu ilgu skatīšanos ieskaita kontā 30 centus (aprēķina par katru minūti). Šī summa ir pietiekama 25-30 min. telefonēšanai ar Eiropas valstīm un ASV. Un, protams, nav jau obligāti jāskatās to TV, palaižam klipu un tajā laikā darbojamies datuves forumā!
[b]Alternatīvais variants[/b] – var iegūt uzreiz ievērojamu sarunu kredītu līdz pat 40 $, lejuplādējot un reģistrējot sponsoru programmatūru. Šai iespējai gan vēlams pieiet ļoti piesardzīgi, programmu klāstā ir ekrānsaudzētāji, smiley centrāles u.c.,par ko ir zināms, ka tur mudžēt mudž no adware un spyware.

Cenrādis sarunām apskatāms [url=http://www.globe7.com/rateplan.php]šeit[/url]

Īpašs pluss – augsta balss pārraides kvalitāte (bieži ievērojami labāka kā Skype, testēts sarunās ar Vāciju).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us