Android TV x86 ļauj veco datoru pārveidot par multivides straumētāju

android tv

Android ir ļoti elastīga platforma, un to var izmantot dažādās ierīcēs. Android TV ir unikāla Google operētājsistēma, kas īpaši pielāgota televizoriem un multivides atskaņotājiem. Tā atšķiras no parastās Android versijas galvenokārt ar interfeisu, kas daudz vairāk ir vērsts uz meklēšanu ar balsi un jauna satura atklāšanu. Iedomājieties iespēju pārnest šo pašu pieredzi stacionārajos un portatīvajos datoros, kas darbojas ar Intel vai AMD procesoriem. To sauc par Android TV x86.

To ir izveidojis viens no XDA Senior Member kopienas – AmznUser444 Dev. Android TV x86 mērķis ir atvieglot veidu, kā datorā iegūt lietotnes, spēles un multivides saturu, kas ir piesaistīts lielam ekrānam. LAN, Wi-Fi, Bluetooth un skaņai vajadzētu darboties bez problēmām, jo šī operētājsistēma ir būvēta uz Android-x86 pamata koda. Sākotnējā uzbūve ir balstīta uz Android 9 Pie, un tās sistēmas prasībās ir minēts 1,2 GHz divkodolu 64 bitu procesors ar tipisku Intel / NVIDIA / AMD GPU un 64 MB video atmiņa. Minimālās prasības ir samērā zemas, tāpēc atdzīvināt veco datoru ar tā palīdzību nevajadzētu būt pārāk grūti.

Uz šo brīdi zināmās kļūdas OS darbībā:

  • Iestrēgst uz  “Detecting Android TV…” partīcijā, kas nav formatēta EXT4 formātā;
  • Iebūvētais Chromecast nedarbojas bez DRM (Digital Rights Management) atbalsta;
  • Netflix strādā tikai caur mobilo versiju.

Turklāt, tā kā trūkst Widevine L1 sertifikāta, negaidiet HD video straumēšanu no tādiem pakalpojumiem kā Netflix vai Amazon Prime Video. Google Chromecast ar Google TV un citām Android TV straumēšanas multivides ierīcēm noteikti nodrošina labāku pieredzi, taču tas ir pilnīgi bez maksas, ja jums ir kāds lieks dators.

Instalēšanas diska attēlu ISO formātā varat lejupielādēt šī projekta oficiālajā vietnē. Ņemiet vērā, ka operētājsistēmā jau ir iekļautas Google lietotnes, tāpēc jums nav nepieciešams instalēt atsevišķu ZIP failu, lai iegūtu Google Play veikalu. Šeit ir pieejams links uz XDA thread, kas ietver pilnu funkciju sarakstu, zināmās problēmas un visu izmaiņu apkopojumu. Ar 2020. gada 1. decembri lejupielādes linki vairs nebūs pieejami un būvējums tiks pārvietots uz Android TV 7.1.2 Nougat, lai padarītu to pilnībā funkcionālu. Pirms instalē operētājsistēmu, pārliecinies, ka esi izlasījies un iepazinies ar dokumentāciju. Android TV x86 lejupielādēt vari šeithttps://sites.google.com/view/atv-x86/download 

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us