Android 11 ir klāt – un ir pieejams ne tikai Google Pixel tālruņos

Beidzot, pēc vairāku mēnešu ilgas beta versiju testēšanas, oficiāli tiek izlaista operētājsistēma Android 11 – un tā būs pieejama plašākam lietotāju lokam. Jaunākā operētājsistēmas versija tiek piegādāta ne tikai Pixel ierīcēm, bet arī OnePlus, Xiaomi, Oppo un Realme tālruņiem.

Kā gaidīts, Android 11 beigu versija tagad ir pieejama lejupielādei Pixel 2, 3, 3A, 4 un 4A. OnePlus arī ir apstiprinājis, ka OnePlus 8 un 8 Pro jau no vakardienas var iegūt šo versiju Ziemeļamerikā, Eiropā un Indijā, tāpat kā Oppo X2, Reno 3 un Realme X50 Pro. Xiaomi arī piedāvā jauno operētājsistēmu tādām ierīcēm kā Mi 10 un Mi 10 Pro. Google sola, ka tuvāko mēnešu laikā “vairāk partneru uzlabos ierīces”, tāpēc operētājsistēmas jaunās versijas plašāka izlaišana, iespējams, būs pirmais no daudziem Android 11 atjauninājumu paziņojumiem nākamajās nedēļās.

Android 11 papildina dažādas jaunas funkcijas Google mobilajā operētājsistēmā. Kopumā atjauninājums ir vairāk vērsts uz jaunas funkcionalitātes pievienošanu un vairāk uz to, lai būtu vieglāk pārvaldīt neskaitāmās lietas, ko tālrunis jau var paveikt. Lielākās izmaiņas ir tas, kā operētājsistēmā Android 11 tiks parādītas dažādas saziņas aplikācijas. Nolaižamajā paziņojumu panelī atsevišķā sadaļā tiks grupēti paziņojumi no ziņojumapmaiņas lietotnēm un pievienota Facebook Messenger stila burbuļa saskarne, lai padarītu tās pieejamākas.

Ir arī jaunas multivides vadīklas, jauns ekrānuzņēmumu interfeiss, sistēmas līmeņa viedās mājas vadības izvēlne, kurai var piekļūt, ilgi nospiežot barošanas pogu, ierobežojošāki atļauju iestatījumi un daudz kas cits.

Lai gan Android 11 tagad būs pieejams vairākos tālruņos, joprojām ir dažas funkcijas, kas ir ekskluzīvas tikai Google Pixel ierīcēm, tostarp jauna AR atrašanās vietas koplietošanas funkcija. Tā paredzēta, lai atvieglotu tikšanos ar draugiem. Vairākās saziņas aplikācijās būs iebūvēta Gboard Google Smart Reply funkcionalitāte un vēl citas funkcijas.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8623/tele2-petijums-54-latvijas-uznemumu-majas-lapas-nav-pielagotas-mobilajam-iericem/
http://datuve/raksts/8607/video-automatiska-atskanosana-dazados-pakalpojumos/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us