Analītiķi uzskata, ka Apple politika ir absurda

Daudzi tehnoloģiju analītiķi visā pasaulē pašlaik visai aktīvi apspriež [url=http://datuve/raksts/3269/Apple_aizliedz_seksu_App_Store/]Apple lēmumu[/url] izņemt no sava veikala vairāk kā 5000 aplikāciju to nepiemērotā satura dēļ, un viņuprāt Apple jaunā politika ir visai bezjēdzīga. Lūk vairāki iemesli, kādēļ Apple pārmaiņas ir neloģiskas.

Apple jau visai sen ir bēdīgi slavens ar savu atļaušanu ielikt aplikāciju savā veikalā, un tad kaut kādā brīdī pēkšņo paziņošanu, ka šāda aplikācija nav nekad bijusi pieļaujama viņu produktu klāstā un ir izdzēšama.

Jaunā Apple politika par seksuāla rakstura aplikāciju izņemšanu patiesībā nav nekāds jaunums, jo izlases kārtā šādas sankcijas bijušās vērstas pret līdzīgām programmām jau iepriekš.

Nevienlīdzība starp aplikāciju veidotājiem arī ir Apple iemīļota rīcība. Piemēram, tikko Apple izdzēsa vairāk kā 5000 aplikācijas ar seksuāla rakstura saturu, bet atstāja tās, kuras veidojuši lielie un pazīstamie zīmoli, piemēram, Playboy. Un vienīgais Apple paskaidrojums ir tāds, ka šie uzņēmumi ir labi pazīstami. Bet vai tiešām šāds faktors ir objektīvs?

Pārāk daudz noslēpumu Apple politikā arī rada sašutumu analītiķiem. Apple nemaz tā līdz galam nav izskaidrojis, kādas aplikācijas ir atļautas un kādas nav. Tādēļ to veidotāji nekad nevar zināt vai viņu lolojums tiks akceptēts vai nē. Un pat, ja tas tiks akceptēts, vienā brīdī tas kļūs slikts Apple acīs un tiks izņemts no piedāvājuma klāsta.

Tāpat nav īsti skaidrs kādēļ jaunā un tiklā Apple politika attiecas tikai uz aplikācijām, bet uz video klipiem, filmām un dziesmām nē. Vai tad filmas nepazemo sievietes? Tikai erotiska puzle ir pazemojoša, bet dziesma ar attiecīgiem tekstiem ir pilnībā atbalstāma?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us