5 bezmaksas programmiņas no Microsoft

Kuram gan nepatīk, ja kaut ko var dabūt bez maksas? Un kuram gan nepatīk bezmaksas programmas? Taču daudzi datoru lietotāji diemžēl ir tādi, kam patīk lejupielādēt jebko, kas ir bez maksas, tādā veidā piesārņojot savu datoru un nereti uzraujoties uz kaut ko, kas patiesībā tik nekaitīgs nemaz nav. Tās var jums ienest dažādus vīrusus un nevēlamas papildus programmas. Tādēļ ieteicams būtu lejupielādēt šādas programmiņas no uzticama to veidotāja un izplatītāja. Tādēļ šoreiz mazliet par dažām labākajām Microsoft bezmaksas programmiņām, kurām var uzticēties.

1. Scalable Fabric
Uzinstalējot šo mini aplikāciju, jebkurš logs, ko minimizēsiet, samazināsies par thumbnail un nonāks desktopa malā. Tas palīdz padarīt pārskatāmāku logu pārvaldīšanu un tādējādi ir vieglāk izvēlēties vajadzīgo logu. Atvērt to var vienkārši pārvelkot ar peli šo mazo attēlu uz ekrāna centru.
[url=http://research.microsoft.com/en-us/downloads/20682d64-c8c0-4427-8157-41a8bae15e13/default.aspx]Lejupielādē Scalable Fabric[/url]

2. Insomnia
Ir visai kaitinoši, kad tavs Windows & pāriet uz sleep režīmu laikā, kad tu lejupielādē kādu lielu failu vai veic datora skenēšanu. Šis varētu būt tavs risinājums. Vienkārši palaid šo bezmiega programmiņu un tā neļaus datoram iemigt.
[url=http://blogs.msdn.com/delay/archive/2009/09/30/give-your-computer-insomnia-free-tool-and-source-code-to-temporarily-prevent-a-machine-from-going-to-sleep.aspx]Lejupielādē Insomnia[/url]

3. Process Monitor
Šī programma pārskata visus datora procesus un palīdz ērti un pārskatāmi redzēt cik daudz resursus patērē katrs datora process, tas var būt arī gana noderīgi, ja esat kāda vīrusa meklējumos jūsu datorā, jo programma arī parāda, kuri procesi uzvedas aizdomīgi aktīvi.
[url=http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645.aspx]Lejupielādē Process Monitor[/url]

4. Virtual PC
Virtual PC padara vieglāku pārvietošanos pa dažādām Windows operētājsistēmām. Šī programma tika galvenokārt izveidota, lai padarītu ērtāku pāriešanu uz Windows 7 XP režīmu, kas ir nepieciešams tām programmām, kas nedarbojas uz Windows 7, bet jums kā datora lietotājam ir gana būtiskas.
[url=http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/] Lejupielādē Virtual PC[/url]

[img]/images/upload/20100124151753.jpg[/img]

5. Truespace
Šī programma satur praktiski visu, kas nepieciešams, lai izveidotu 3D modeļus, pievienotu faktūras, gaismas efektus un pat izveidot gana kvalitatīvas animācijas. Agrāk šī programma maksāja gandrīz 600 USD, bet nu tā ir bezmaksas.
[url=http://www.caligari.com/products/trueSpace/ts75/Brochure/intro.asp?Cate=BIntro]Lejupielādē Truespace[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us