4 vienkārši risinājumi datu pārnešanai uz jebkuru tālruni

Jauna viedtālruņa iegādes priekam līdzi nāk arī ierastais satraukums un neziņa par to, vai izdosies sekmīgi pārnest no vecā tālruņa visus svarīgos kontaktus, fotogrāfijas un citus datus. Šim uzdevumam pieejams plašs risinājumu klāsts – no klasiskas datu dublēšanas datorā līdz dažādiem mākoņpakalpojumiem. Kādi ir vadošo viedtālruņu ražotāju piedāvātie risinājumi, lai tavas digitālās iedzīves pārnešana uz jauno tālruni būtu ātra, ērta un iespējami vienkārša?

Vienkāršai kontaktu, mīļāko attēlu vai citu neliela apjoma datu pārnešanai uz jauno viedtālruni var izmantot Bluetooth bezvadu savienojumu vai pārsūtīt šo informāciju ar kādu saziņas lietotni. Tomēr, zinot, ka mūsdienās viedtālrunis ir arī galvenais darba un izklaides rīks, tas ātri vien piepildās ar desmitos gigabaitu mērāmu personīgo informāciju un detalizētiem uzstādījumiem mūsu iecienītākajās lietotnēs. Tāpēc bieži vien datu pārnešanai tiek izmantota datora starpniecība, veidojot tālruņa satura rezerves kopijas, vai specifiskas lietotnes, kas datu pārsūtīšanai izmanto mākoņa serverus. Tomēr tas ne vienmēr ir ērti, turklāt pilnīga telefona dublēšana aizņem daudz laika, jo failu apmaiņas ātrums ir atkarīgs no interneta savienojuma parametriem.

Lai ērti pārvietotu datus uz jauno viedierīci, populārāko viedtālruņu ražotāji piedāvā īpaši pielāgotas lietotnes, kas palīdz droši un ātri pārnest datus starp dažādu platformu tālruņiem, izmantojot bezvadu savienojumu. Parasti šie risinājumi nodrošina arī vienkāršu un automatizētu datu pārnešanas procesu, kas ir saprotams ikvienam tālruņa lietotājam.  Viedtālruņu ražotāja OnePlus speciālisti apkopojuši populārāko viedtālruņu ražotāju piedāvātās lietotnes, kas palīdzēs pārcelt visus nepieciešamos datus uz jauniegādāto tālruni, aiztaupot vilšanos par zaudētiem kontaktiem vai neaizmirstamiem mirkļiem fotogrāfijās.

  1. Samsung SmartSwitch

Samsung izstrādātā lietotne piedāvā vienkāršu datu pārnešanu uz jauno tālruni no Android, iOS un pat no Windows vai Blackberry sistēmas tālruņiem. SmartSwitch spēj bezvadu savienojuma režīmā ātri pārnest visus datus uz jaunu Samsung viedtālruni – kontaktus, kalendāra ierakstus, piezīmes, ziņojumus, zvanu vēsturi, fotogrāfijas, video, modinātājus, grāmatzīmes un dažādus iestatījumus, kā arī pārsūtīt personiskos, multimediju un citu veidu datus. Būtiski, ka iPhone īpašniekiem šī lietotne nav jālejupielādē savā ierīcē, jo SmartSwitch pārnesīs visus datus, izmantojot iCloud kontu.

(SmartSwitch GooglePlay)

  • Apple Move to iOS

Pāris klikšķi, lai ātri un vienkārši pārceltu visu savu digitālo iedzīvi no Android sistēmas viedtālruņa uz Apple iOS platformu. Uzstādi un aktivizē Move to iOS lietotni savā Android tālrunī, savukārt, pirmo reizi ieslēdzot iPhone, izvēlies sistēmas piedāvāto datu pārnešanas iespēju. Tālāk viss notiks pilnībā automatizēti, soli pa solim apstiprinot savienojumu starp abiem tālruņiem un aicinot izvēlēties datus, ko pārnest uz jauno iPhone

(Move to iOS GooglePlay )

  • OnePlus Switch

Pārslēdzies uz OnePlus viedtālruni, vienkārši uzstādot OnePlus Switch lietotni savā vecajā un arī jaunajā tālrunī. Aktivizējot lietotni abos telefonos, atliek vien norādīt, kurš ir jaunais tālrunis, uz kuru vēlies pārcelt savu datu bagāžu. Viss process norisinās, savienojot telefonus bezvadu tīklā, un vienkārša izvēlne ļauj detalizēti izvēlēties, ko tieši vēlies pārnest uz savu jauno tālruni.  Lietotne atbalsta datu pārnešanu gan no Android, gan iOS sistēmas tālruņiem.  

(OnePlus Switch GooglePlay, AppStore)

  • Huawei PhoneClone

Neatkarīgi no tā, vai esi iOS vai Android lietotājs, PhoneClone lietotne nodrošina ātru tavu mīļāko fotoattēlu, video, kontaktinformācijas un citu failu pārnešanu uz jaunu Huawei viedtālruni, izmantojot bezvadu savienojumu. Bez dublēšanas mākonī un savienojuma ar datoru – pietiek ar lietotnes uzstādīšanu abos tālruņos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us