Volvo – pirmie, kas piedāvās automašīnas bez atslēgas

volvo

Līdz šim cilvēki iedarbina automašīnas ar atslēgas vai pogas palīdzību, taču tas viars nebūs uz ilgu laiku, jo jau 2017.gadā Volvo plāno sākt ražot automašīnas, kurām atslēgas nebūs vajadzīgas.

Volvo kompānija piedāvās saviem klientiem telefonā speciālu aplikāciju, ar kuras palīdzību varēs iedarbināt braucamo transportlīdzekli, tādējādi aizstājot reālo atslēgu ar digitālo. Inovatīvā Bluetooth digitālā atslēgas tehnoloģija Volvo klientiem piedāvās lielāku elastību, sniedzot lietotājiem jaunas iespējas kā izmantot savu mīļo automobili.

Šī speciālā Volvo aplikācija pildīs pilnīgi visas funkcijas, ko dara reāla atslēga, proti – atslēgt automašīnas durvis vai bagāžnieku, ieslēgt motoru un citas ikdienā zināmas darbības. Turklāt šī jaunā tehnoloģija ļaus lietotājiem saņemt aplikācijā vairākas digitālās atslēgas, dodot iespēju izmantot arī citas Volvo automašīnas, kas ir personas īpašumā.

Šai aplikācijai pastāv arī citas lieliskas iespējas, viena no tām – cilvēki var jau savlaicīgi rezervēt un samaksāt par auto nomu, atrodoties jebkurā pasaules malā un iegūt digitālo atslēgu savā telefonā acumirklī. Savu iznomāto automobili viņš var vienkārši to atzīmēj caur GPS. Kad klients ir ieradies, viņam atliek vien izmantot telefona aplikācija, lai atbloķētu automobili. Pēc tam ar mierīgu prātu klients var braukt tālāk, un darīt savas ikdienišķās lietas. Turklāt tas palīdzēs izvairīties no nogurdinošajām rindām lidostā vai kādām citām vietām, kas var prasīt laiku līdz sasniegsi galamērķi.

Bet tam Volvo digitālās atslēgas varēs arī koplietot, un to process būs vienkārša un ērta. Respektīvi, Volvo automašīnas īpašnieki caur savu telefonu varēs nosūtīt digitālās atslēgas citām personām, tas vairāk domāts kā savai ģimenei, uzticamam draugam vai kolēģim, tādējādi dodot sava automašīnas pieeju arī citiem.

“Volvo nav ieinteresēti un apsēsti ar tehnoloģijas jaunievedumiem, taču mēs izveidojam tehnoloģijas, lai mūsu klientiem dzīves padarītu labākas. Mobilitāte ir ļoti svarīga, tik pat svarīga – kā mūsu klienti. Tādēļ mēs piedāvājam save klientiem piekļūt automobiļiem vēl vienkāršākos veidos”, saka Volvo Cars prezidents Henrijs Grīns (Henrik Green).

“Mūsu inovatīvajai Volvo digitālajai atslēgas tehnoloģijai ir potenciāls – kā izmantot Volvo automašīnas, padarot tās piekļuvi un koplietošanu vēl ērtāku. Nevis sēdēt automašīnas stāvvietā un gaidīt teju visu dienu, kad ieradīsies Tavs radinieks (automašīnas saimnieks). Kā nekā, automašīnās ir domātas biežākai braukšanai un to īpašniekiem vajadzētu dot lielāku iespēju savu automobili izmantot pēc savām vēlmēm. Un Volvo digitālās atslēgas varētu būt risinājums tam”.

Volvo automašīnas ar šāda veida digitālo atslēgas tehnoloģiju būs pieejamas ierobežotā daudzumā jau 2017. gadā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us