VIRŠI-A uzstāda pirmos jaunākās paaudzes sūkņus DUS – modernākos Austrumeiropā

Pašmāju degvielas tirgotājs [url=http://virsia.lv]VIRŠI-A[/url] uzsācis sadarbību ar vienu no pasaulē lielākajiem degvielas sūkņu ražotājiem TOKHEIM par ilgtermiņa investīciju projektu, kas paredz pakāpeniski uzstādīt jaunākās paaudzes sūkņus degvielas uzpildes stacijās (DUS). Šobrīd pirmie sūkņi ir uzstādīti VIRŠI-A DUS Aizkrauklē.
Jāmin, ka VIRŠI-A ir pirmie Baltijā un arī Austrumeiropā, kas uzstādījuši šīs paaudzes modernos sūkņus.

[b] Šobrīd modernākais DUS atrodas Aizkrauklē [/b]
VIRŠI-A pastāvīgi darbojas pie attīstības projektu ieviešanas, kas paredz degvielas uzpildes stacijas tīklu paplašināšanu, esošo staciju renovāciju un modernizēšanu, kā arī pakalpojumu un servisa uzlabošanu.
Jānis Riekstiņš, VIRŠI-A valdes priekšsēdētājs: „Šis projekts ir viens no soļiem, kas tiek veikts VIRŠI-A ilgtermiņa attīstības stratēģijas ietvaros, lai uzņēmums arī turpmāk būtu viens no modernākajiem degvielas uzpildes staciju tīkliem Latvijā, kuram ir svarīgas autovadītājiem tik būtiskās vērtības degvielas uzpildīšanā kā laika ekonomija, precizitāte un drošība. Vienlaikus jāmin, ka šis ir ilgtermiņa projekts, kas šobrīd paredz sūkņu modernizāciju Aizkraukles DUS, bet pēc tam pakāpeniski arī citviet nozīmīgākajos uzņēmuma DUS. Patīkami ir apzināties, ka esam pirmie ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā un pat Austrumeiropā, kas uzstādījuši šīs paaudzes degvielas uzpildes sūkņus savos DUS. Tuvākās vietas Eiropā ir Dānija un Beļģija. Var teikt, ka pateicoties šiem sūkņiem, šobrīd Aizkrauklē atrodas modernākais DUS Austrumeiropā.”

[img=/images/upload/20121105142845.jpg]VIRŠI-A uzstāda pirmos jaunākās paaudzes sūkņus DUS – modernākos Austrumeiropā[/img]

[b] Izglītos autovadītājus ar sociālām kampaņām [/b]
Jaunuzstādītie sūkņi Aizkraukles DUS „Gaisma” ir aprīkoti ar modernu displeju, kas darbojas uz unikāla kalkulatora bāzes, kas ļauj ne tikai sekot līdzi svarīgiem rādītājiem degvielas uzpildīšanas procesā, bet arī vienlaicīgi izvietot uz ekrāna autovadītājam noderīgu informāciju.
Ņemot vērā jauno sūkņu displeja piedāvātās iespējas, VIRŠI-A uzsāk sociāli atbildīgu sadarbības projektu ar CSDD un uz ekrāniem izvietos sociālās kampaņas „Ir labi būt labam” video klipus, kas izglīto autovadītājus par pieklājīgu piedalīšanos ceļa satiksmē. Degvielas sūkņu ekrānos varēs redzēt arī informatīvus CSDD video materiālus par atstarotāju nepieciešamību un pareizu to lietošanu diennakts tumšajā laikā. Tāpat VIRŠI-A un CSDD ar sociālās kampaņas „No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze. Nebrauc dzēris!” video filmām atgādinās autovadītājiem, cik bīstama var būt braukšana apreibinošu vielu ietekmē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us