Tesla sola savus elektromobiļus pārdot par Bitcoin

Tesla Bitcoin

Kompānija Tesla ieguldījusi 1,5 miljardus ASV dolāru Bitcoin kriptovalūtā. Elektromobiļu ražotājs iesniedza ikgadējo 10-K pārskatu, atklājot jauno Bitcoin investīciju. Turklāt kompānija apgalvo, ka tuvākajā nākotnē sāks pieņemt šo kriptonaudu kā maksājuma veidu par Tesla produktiem. 

Tesla klienti pēdējā laikā ir aicinājuši dibinātāju un izpilddirektoru Īlanu Masku pieņemt Bitcoin tā transportlīdzekļu iegādei. Masks ir izteicies par kriptovalūtas atbalstīšanu Twitter vietnē, pat nesen savam profilam pievienojot #bitcoin zīmi. Masks pēdējās nedēļas laikā arī paudis atbalstu Dogecoin kriptovalūtai, ceļot tās vērtību tikai dažus mirkļus pēc sava viedokļa paušanas Twitter vietnē.

Ziņas par Tesla investīcijām ir palielinājušas Bitcoin cenu līdz vairāk nekā 38 000 eiro, pārspējot visu laiku augstāko līmeni. Kriptovalūtas cena visā 2021. gadā pakāpeniski pieaug, jo ir krasi pieaudzis pircēju pieprasījums. Tomēr tā joprojām ir nepastāvīga kriptovalūta, ņemot vērā to, ka tikai pagājušajā mēnesī tā cena samazinājās zem 25 000 eiro atzīmes.

Ziņas par Bitcoin investīcijām tika paziņotas neilgi pēc jaunumiem par Tesla atjaunināto Model S. Tesla tikko paziņoja par savu pirmo lielāko Model S pārveidošanu kopš elektriskā sedana izlaišanas 2012. gadā. Atjauninātais automobilis būs pieejams martā, un tajā būs iekļauts uzlabots dizains, jauns interjers, un vairāk kā 800 kilometru diapazona opcija. Tesla Model X arī iegūst dažus virsbūves uzlabojumus un jaunu interjeru.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

2 Responses

    1. Bet īstenoja jau. Nupat dažas dienas atpakaļ Masks pateica, ka vairs nepieņems bitcoin kā samaksu, jo bitcoin mainošana neesot pārāk videi draudzīgs process.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us