Tesla Model Y automašīnai brauciena laikā aizlido jumts

Nataniels Galicia Čjens kopā ar vecākiem brauca pa lielceļu savā jaunajā Tesla Model Y automašīnā, kad pēkšņi izdzirdēja vēja šalkoņu.

Es domāju, ka ir atvērts logs, bet pusminūti vēlāk visa jumta stikla virsma vienkārši aizlidoja vējā,” stāsta Model Y īpašnieks. 

Čjens sacīja, ka incidents notika vairākas stundas pēc tam, kad viņi paņēma jauno Model Y no Tesla pārstāvniecības Kalifornijā. Tūlīt pēc iekāpšanas mašīnā ģimene pamanīja dažas nelielas problēmas, piemēram, nevienmērīgi savienotas salona daļas un spraugas, kas ir diezgan labi zināmas problēmas jaunajos Tesla modeļos. Bet viņi negaidīja problēmas, kas būtu saistītas ar panorāmas stikla jumtu. Un noteikti ne tajā pašā dienā, kad viņi to bija paņēmuši no dīlera stāvlaukuma.

Tesla automašīnu kvalitātes problēmas

Gadiem ilgi Tesla ir mocījušies ar kvalitātes problēmām, taču, šķiet, ka problēma ir kļuvusi nopietnāka līdz ar Model Y izlaišanu 2019. gadā. Tieši pagājušajā vasarā Tesla ieguva pēdējo rezultātu pētnieka JD Power klientu aptaujā. Īpašnieki ir pulcējušies tiešsaistes forumos, lai sūdzētos par krāsošanas un apdares problēmām, iegriezumiem sēdekļos un vaļīgām drošības jostām. Taču tik liela problēma, kā visa jumta atdalīšanās, paceļ Tesla kvalitātes problēmas jaunā līmenī.

Neviens netika ievainots ar lidojošo stikla jumtu. Čjens sacīja, ka viņa ģimene paziņoja par incidentu Kalifornijas šosejas patruļai, lai informētu par iespējamo bīstamību, un pēc tam ar savu nu jau kabrioleta Model Y atgriezās autosalonā.

Tesla dienesta pārstāvji jaunajam puisim esot teikuši, ka “vai nu jumta blīvējums bija bojāts, vai arī viņi kaut kā vienkārši aizmirsa pilnībā noslēgt jumtu.” Dīleri piedāvāja bez maksas salabot Model Y un pa šo laiku piešķirt ģimenei īres mašīnu, taču viņi no piedāvājuma atteicās, un mašīnu atgrieza salonā.

Par šo incidentu ir viegli pasmieties, bet tā varētu kļūt par nopietnu problēmu, ja tas vēl atkārtotos.

Oriģinālais Tesla Roadster ir aprīkots ar noņemamu jumtu, kas tiek glabāts transportlīdzekļa bagāžniekā, savukārt atjaunotajai versijai ir paredzēts cietais jumta segums. Ir bijuši Tesla Model 3, kas pārveidoti par kabrioletiem un kompaktiem pikapiem, taču tas ir darīts ar nodomu, nevis braucot pa šoseju.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us