Savdabīgs Audi A8 Limousine

Audi A8L

Esam redzējuši visdažādākos limuzīnus un to modifikācijas, bet vienmēr mašīnas, kuras tiek veidotas individuāliem pasūtījumiem, ir atšķirīgas un tām ir vērts pievērst uzmanību. Tāds ir arī jaunais Audi limuzīns, kurš nesen tika pabeigts un tā pasūtītājs ir kāds klients, kurš lūdzis nevienam neizpaust viņa identitāti.

Pirmdienas rītā Audi paziņoja, ka tā ir pabeigusi privāto pasūtījumu – Audi A8 Limousine (A8L), kādam anonīmam Eiropas klientam. Automašīna ir gandrīz 6.4 metrus gara, tādējādi tā ir par vairāk nekā metru garāka nekā standarta modelis.

Salīdzinot ar standarta A8L, šim individuālajam modelim ir sešas durvis. Automašīna var pārvadāt sešus pasažierus, ieskaitot vadītāju.

Jaunais īpašnieks nezināmu iemeslu dēl, interjera izkārtojumu ir izvēlējies tā, lai pasažieri nevarētu sēdēt pretim viens otram, kā tas ir ierasts lielākajai daļai limuzīnu.
Tas liek domāt, ka jaunais īpašnieks nevēlas, lai pasažieri viens ar otru komunicētu, par ko jau baumo vairums pasaules mediju.

Audi A8L

Jaunais Audi nebūs nekāds lempis uz ceļa – tas ir aprīkots ar 310 zirgspēku 3,0 litru V6 benzīna motoru, kas limuzīnu klasē būs kā raķete – 100 km/h sasniegs 7.1 sekundes laikā.

Katrai pasažieru rindai jumtā ir iestrādātas panorāmas lūkas, caur kurām varēs vērot brīnišķīgus debesu skatus. Karstā un saulainā laikā lūkām varēs pievilkt priekšā žalūzijas, lai mazinātu siltumnīcas efektu mašīnā.

Audi nav izpaudis šī limuzīna cenu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us