Rolls-Royce ceļā uz savu pirmo elektroauto

Kāds būs Rolls-Royce elektroauto

Ceļā uz mazāk piesārņotu planētu, autoražotāji cits pēc cita steidz piedāvāt savu versiju tam, kā būtu jāizskatās lieliskam ar baterijām darbināmam auto. BMW piederošais luksusa klases automobiļu izgatavotājs Rolls-Royce nevēlas atpalikt un ziņo par sava pirmā elektroauto izstrādi.           

Lielbritānijas autoražotājs pašlaik ir ceļā uz sava elektriskā auto patenta izveidi, kas, domājams, būs atsevišķs modelis. Un, lai gan augstākās klases elektriskā automašīna debitēs tikai šīs desmitgades beigās, pirmās detaļas par tā darbību un dizainu varētu tikt paziņotas jau šogad.

The Rolls-Royce 103EX concept
Rolls-Royce 103EX 2016. gada koncepts

              

Paredzams, ka elektroauto stils būs līdzīgs retrofuturistiskajam 103EX konceptam, kuru autoražotājs pasniedza 2016. gadā. Attiecībā uz nosaukumu tiek ziņots, ka BMW, Rolls-Royce mātes uzņēmums, pagājušajā gadā iesniedza preču zīmes nosaukumu Silent Shadow. Šis nosaukums, kas ir tikai viena no vairākām iespējām, ir līdzīgs nosaukumam Silver Shadow, kas ir neticami populārs Rolls-Royce modelis, kas tika ražots laikā no 1965. līdz 1980. gadam.

3 rolls royce 102ex concept

Rolls-Royce elektroauto ir paredzēts būvēt līdzās Phantom, Ghost un Cullinan automobiļiem Gudvudas ražotnē. Kaut arī pilnīgi jauns transportlīdzeklis būtu zīmola elektrifikācijas uzmanības centrā, daži uzskata, ka drīz pēc tam sekos Cullinan versija ar akumulatoriem.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us