Rīgā atklāta jauna elektrouzlādes stacija

elektrouzlādes stacija pie Rimi

Šonedēļ Rīgā, Vienības gatvē 194 A, tirdzniecības centra Rimi Aleja klientu stāvlaukumā atklāta Elektrum 22 kW maiņstrāvas elektrouzlādes stacija, kurā vienlaicīgi iespējams uzlādēt četras automašīnas. 

Šobrīd Elektrum klientiem ir pieejamas 40 uzlādes pieslēgvietas, daļa no tām ir uzstādīta kopā ar sadarbības partneriem, kuriem, domājot par savu klientu ērtībām, šobrīd pievienojas lielveikalu tīkls Rimi.

Jānis Rutkovskis, Rimi Latvia nekustamo īpašumu departamenta direktors skaidro, ka viena no uzņēmuma ambīcijām ir kļūt par klimatneitrālu uzņēmumu, tāpēc mikromobilitātes risinājumi – uzlādes stacijas pie Rimi – ir svarīgs risinājums, lai lielam cilvēku lokam būtu ērtāk rūpēties par vidi.

Ansis Valdovskis, AS “Latvenergo” Elektrotransporta uzlādes tīkla attīstītājs, savukārt pauž, ka Elektrum sadarbojas ar zemes īpašniekiem, biroju centriem, tirdzniecības centriem, daudzdzīvokļu ēku projektu attīstītājiem, pašvaldībām un apkaimju biedrībām, lai izveidotu ērtu un pārdomātu uzlādes tīklu. Viņš ir pārliecināts, ka sabiedrība uz elektromobiļiem skatās ar aizvien lielāku uzticību, un tā vairs nav tāla nākotne, drīzāk tuva realitāte un citiem jau šodiena.

Turpinot attīstību, līdz 2021.gada nogalei gan Rīgā, gan reģionu centros atklājot vairāk nekā 80 pieslēgvietu, Elektrum kļūs par lielāko komerciālo elektroauto uzlādes tīklu Latvijā. Visās Elektrum uzlādes stacijās norēķini ir par izmantotajām kilovatstundām (kWh), tas ir ērts un precīzs veids, kā klients var novērtēt akumulatora uzlādes apjomu. Elektroautomobiļu īpašniekiem ir iespēja Elektrum  internetveikalā arī iegādāties savā mājsaimniecībā izmantojamas uzlādes iekārtas un aksesuārus.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us