Norisināsies tiešsaistes vebinārs par elektrotransportu

Elektrum Energoefektivitātes centrs 9. jūnijā interneta vidē organizēs semināru “Cik gatavi esam elektrotransportam?” Pasākums norisināsies tiešsaistē no plkst. 10.00. līdz 12.30. un paralēli tiks translēts arī Elektrum Facebook tiešsaistē. Detalizētu informāciju par pieslēgšanos tīmekļa semināram dalībnieki saņems uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi.

Pēdējos gados elektromobilitāte kļūst arvien nozīmīgāka, un ir skaidrs, ka jau tuvākajos gados tā ievērojami mainīs transporta nozari. Tas ir viens no veidiem, kā iespējams samazināt transporta radīto piesārņojumu gan pilsētvidē, gan dabā. Eiropas Savienības mērķi ir gana ambiciozi, tomēr – cik tiem gatavi ir auto ražotāji, valstu infrastruktūra un sabiedrība? Cik gatavi mēs esam elektrotransportam?

Pasākums norisināsies trīs daļās:

  • Elektromobilitātes attīstības tendences Eiropā un Latvijā;
  • Stāsti par praktisko pieredzi, pārvietojoties ar elektroauto pa Latvijas ceļiem;
  • Elektroauto tirgotāju jaunākās attīstības tendences.

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks Mārtiņš Zemītis skaidros, kā Eiropas zaļais kurss ietekmēs Latvijas transporta nozari un kādi izaicinājumi un iespējas mūs sagaida. AS “Latvenergo” projektu vadītājs Edgars Korsaks-Mills savukārt iepazīstinās ar elektroauto un uzlādes punktu attīstības prognozēm Eiropā un Latvijā.

Tehnoloģiju bloga Kursors.lv galvenais redaktors Kristaps Skutelis stāstīs par personīgo pieredzi, kas iegūta, ik nedēļu ar elektroauto mērojot 1000 kilometru pa Latviju. Modes māksliniece Šeila savukārt centīsies atbildēt uz jautājumu – vai ir viegli braukt ar elektroauto.

Volkswagen un Audi automašīnu vairumtirgotāja elektroauto eksperts Matīss Zemītis pastāstīs par Eiropas lielo autoražotāju izaicinājumiem attiecībā uz elektriskajiem automobiļiem, bet Electrocar.lv valdes loceklis Aivars Birulis par to, kāds solās būt lietoto elektroauto tirgus Latvijā.  

Vebināram var pieteikties šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us