Latvijā izmantoto Vitronic PoliScan fotoradaru detektoru apiešana sākusies

Latvijā izmantoto Vitronic PoliScan fotoradaru detektoru apiešana ir sākusies, tomēr tā nesasniegs pārāk lielus apjomus, jo ir saistīta ar lielām izmaksām. Internetā jau ir pieejama fotoradara Vitronic PoliscanSpeed instrukcija un ir pieejami saiti, kuros brīvi ir iegādājami Vitronic PoliscanSpeed lāzeru slāpētāji. Fotoradari šogad fiksējuši virs 7000 ātruma pārkāpējus un naudas iekasēšanas mašīna pilnā gaitā pilda savu budžetu. Par minētajiem pārkāpumiem aprēķinātā soda nauda ir vairāk kā 300 000 lati. Šo summu budžetā ir samaksājuši cilvēki, kuri pārkāpj likumu, brīdī, kad tie dodas uz darbu, uz veikalu vai pēc bērniem utt.

LNT šonedēļ ziņoja, ka pēc ilgāka klusuma perioda cilvēki pastiprināti sākuši iegādāties jau pieminētās ierīces, kas laikus spēj brīdināt par policijas radariem. Kādā veikalā par vienu cenu tirgojot pat divus detektorus: vienu – jaunāko modeli – autovadītājam, bet otru – lētāko, ko policistam konfiscēt.

Pērn autovadītājiem esot konfiscēti 53 radaru detektori, bet šā gada desmit mēnešos konfiscēti jau 83.

Ziņots arī, ka kopumā paredzēts uzstādīt 160 fotoradaru, no kuriem 130 būs stacionārie fotoradari, un pirms tiem būs novietotas brīdinājuma zīmes. Savukārt pie 30 pārvietojamajiem fotoradariem brīdinājuma zīmes netiks izvietotas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us