Triecienizturīgie mobilie telefoni – labākie modeļi

triecienizturīgie mobilie telefoni

Viedtālrunis ir ierīce, bez kuras dzīvi iedomāties ir grūti. Tas atvieglo komunikāciju un dzīvi kopumā, tādēļ ir uzticams ikdienas pavadonis. Ir skaidrs, ka ierastie viedtālruņi ir diezgan trausli, tādēļ daudziem aktuāli ir triecienizturīgie tālruņi, ko bez lieka uztraukuma var izmantot ārpus telpām un bīstamākos apstākļos.

Labā ziņa ir tāda, ka šāda veida viedtālruņi šobrīd pieejami plašā klāstā – atliek vien izvērtēt piedāvājumu un izvēlēties to variantu, kas visvairāk atbilst prasībām.

triecienizturīgie mobilie telefoni

Blackview BV9900 PRO

Viens no labāk zināmajiem triecienizturīgajiem mobilajiem telefoniem ir Blackview BV9900 PRO. Šim tālrunim ir lieliska kamera, kas ļauj uzņemt kvalitatīvus attēlus, kā arī gana ietilpīga 128 GB iekšējā atmiņa. Tālruņa dizains ir vienkāršs, pats tālrunis ir diezgan kompakts.

Šis modelis izceļas ar īpašām funkcijām, kas ietver termālo kameru un izturību pret ūdeni, putekļiem, netīrumiem un smiltīm (IP68 un IP69K). Tam ir sirdsdarbības mērīšanas funkcija, barometrs un kameras režīms, ar kuru var filmēt zem ūdens. FHD+ ekrāns ir aprīkots ar Corning Gorilla Glass 5.

4380mAh akumulators atbalsta 18W ātro uzlādi vai 10W bezvadu uzlādi. Triecienizturīgais viedtālrunis aprīkots ar MediaTek Helio P90 procesoru.

Šis telefona modelis sver 264 gramus, tam ir izturīgs metāla rāmis, kā arī gumijas apdare, kas to aizsargā pret triecieniem.

Cena – 449 eiro

Blackview BV4900 Pro 

Šis ir vēl viens ievērības cienīgs viedtālrunis no Blackview. Tas izceļas ar lakonisku, taču stilīgu dizainu un vērā ņemamu izturību pret triecieniem, mitrumu, augstām un zemām temperatūrām, vibrācijām un ne tikai. Pievilcīgākās šī tālruņa īpašības ir tā cena un ietilpīgais akumulators (5580 mAh), kas noteikti nepievils ikdienas gaitās.

Tālrunis aprīkots ar MediaTek Helio A22 procesoru, 3GB RAM un 32GB ROM ar iespēju to papildināt līdz 128 GB. Ierīcē darbojas Android 10 operētājsistēma, padarot tā izmantošanu ērtu un vienkāršu. Kā mīnusu varētu minēt visai pieticīgo kameru.

Cena – 129 eiro

triecienizturīgie mobilie telefoni

Ulefone Armor 10 5G

Šis ir pirmais triecienizturīgais mobilais tālrunis, kas saderīgs ar 5G. Lai arī Ulefone Armor 10 nav pats izturīgākais pieejamais tālrunis, tomēr tam ir funkcijas, kas to padara konkurētspējīgu. Būtiski, ka ierīcei ir IP68 putekļu un ūdens noturība, kā arī tas ir spējīgs izturēt kritienu no 1.2 m augstuma.

Armor 10 uzticīgi seko iepriekšējo Ulefone tālruņu dizainam – tam ir pastiprināti gumijas stūri un metāla rāmis, kas ir nedaudz lielāks par vidējo. 

Tas ir aprīkots ar Android 10, MediaTek MT6873 Dimensity 800 5G, 128GB 8GB RAM un pieklājīgu četru kameru kopumu un ietilpīgu 5800 mAh akumulatoru.

Cena – 685 eiro

CAT S62 Pro

Šis ir lielisks un izturīgs mobilais tālrunis, ko piedāvā viens no nozares populārākajiem zīmoliem. Iegādājoties šo telefonu, papildus izturībai un aizsardzībai pret mitrumu saņemsiet tās specifikācijas, kas labi darbojas arī standarta telefonos, piemēram, 128 GB iekšējo atmiņu un Android 10 operētājsistēmu. Šis telefons ir diezgan viegls arī svara ziņā – tas sver 248 gramus. 

Triecienizturīgie tālruņi parasti ir vai nu ar augstu funkcionalitāti un neizteiksmīgu dizainu, vai tieši otrādi – ar mūsdienīgu dizainu, bet zemāku funkcionalitāti. Taču šajā viedtālrunī veiksmīgi apvienots neuzkrītošs, taču gaumīgs stils ar konkurētspējīgu funkcionalitāti. 

Labākās funkcijas ietver termālo kameru, IP68 & IP69 aizsardzību no ūdens, putekļiem, smiltīm, kritiena no 1.8m augstuma, vibrācijām un spiediena svārstībām. Tam ir Corning Gorilla Glass 6 ekrāns, 6GB RAM / 128GB ROM un 4000mAh akumulators.

Cena – 464 eiro

triecienizturīgie mobilie telefoni

Oukitel WP8 Pro 

Oukitel WP8 Pro ir viens no cenas ziņā pieejamākajiem triecienizturīgajiem tālruņiem. Protams, tam ir arī daži nebūtiski trūkumi, piemēram, lēnāka akumulatora uzlāde, zemākas klases procesors, kā arī zemākas izšķirtspējas ekrāns – salīdzinājumā ar citiem šāda tipa tālruņiem. Ja tas netraucē, šis telefons var kļūt par lielisku ikdienas sabiedroto. 

Pirmais, kas pārsteidz, paņemot rokā šo telefonu – tas ir salīdzinoši plāns, taču šis aspekts nekādā veidā neietekmē ierīces izturību. Pats tālrunis ir diezgan smags (apmēram 260 g) – daļēji pateicoties gan metāla rāmim, gan salīdzinoši lielajam akumulatoram (5000mAh). 

Būtiska šī viedtālruņa priekšrocība ir salīdzinoši lielais ekrāns, turklāt fakts, ka tas darbojas Android 10 operētājsistēmā, padara šo ierīci vēl pievilcīgāku.

Cena – 174 eiro

Samsung Galaxy Xcover 5 

Arī Samsung ir iepazīstinājis ar savu jauno izturīgo viedtālruni – Galaxy XCover 5. Tas nodrošina produktivitāti visas dienas garumā, un ir saņēmis militārā standarta sertifikātu, kas apliecina īpašu izturību. Uzlabotā triecienu absorbcija ļauj tālrunim izturēt kritienus no 1,5 m augstuma. Tam, tāpat kā iepriekš apskatītajiem tālruņiem, ir arī aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.

Lai atvieglotu viedtālruņa lietošanu ar cimdiem, tajā iestrādāta Glove Touch tehnoloģija, kas palielina skārienjutīgumu un ļauj lietotājiem darboties ar ierīci vienlaikus arī aizsargājot rokas, piemēram, darba laikā.

Tā kā tālrunis ir iznācis pavisam nesen, tas ir aprīkots ar Android 11 operētājsistēmu un Exynos 850 (8nm) mikroshēmu. 3000 mAh akumulators nodrošina 15W ātro uzlādi.

Cena – 313 eiro

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us