2021. gada labākās lietotnes – vai tās ir arī tavā viedtālrunī?

2021. gada labākās lietotnes

Mobilo tālruņu lietojumprogrammas nepārtraukti attīstās, lai sniegtu lietotājiem vēl nebijušu pieredzi. Pērnā gada labākās Android lietotnes īpaši izcēlās ar savu inovāciju un funkciju lietderību.

Labākās 2021. gada lietotnes

Google Play ekspertu komanda kā 2021. gada labāko lietojumprogrammu atzinusi “Balance” — personalizētas psiholoģiskās labsajūtas un meditācijas lietotni, kas palīdz ērti izsekot un pārvaldīt stresa un miega ieradumus.

Balance

Lietotne novērtē cilvēka vajadzības un pašsajūtu un iesaka piemērotāko meditācijas veidu. Viedierīcē ērti var nēsāt līdzi tūkstošiem meditācijas audioierakstu un animētus elpošanas vingrinājumus.

Paramount+” tiešsaistes balsojumā ir atzīta par populārāko aplikāciju, kas ļauj visu diennakti skatīties svarīgākās ziņas un sporta notikumus. Tā ļauj ērti skatīties filmas, seriālus vai citu vēlamo saturu jebkurā laikā un vietā. Lietotājam ir pieejami visi nepieciešamie rīki, lai saglabātu iecienītākās pārraides un baudītu tās bezsaistē.

Paramount+

Ikdienā noderīgi instrumenti

Lietotne “Speechify” nolasīs skaļi jebkuru tekstu, PDF dokumentu, grāmatu, e-pastu, failu vai rakstu tavā tālrunī. Lietotnē varēsi izvēlēties no vairāk nekā 30 dažādām mākslīgā intelekta radītām balsīm un pat 20 dažādām valodām. Personīgais lasīšanas palīgs tev palīdzēs gan uzņemt jaunu informāciju, gan ietaupīt laiku.

Speechify

Blossom“. Vai esi kādreiz domājis, ka kabatā varētu nēsāt uzticamu augu atpazīšanas un kopšanas rokasgrāmatu? Šī aplikācija palīdzēs fotoattēlos identificēt augus, ziedus un kokus un sniegt padomus par to kopšanu. Šeit atradīsi arī apgaismojuma līmeņa mērīšanas rīku, augu dienasgrāmatu un atgādinājumus, kas palīdzēs laikus un pareizi parūpēties par saviem augiem.

Blossom

PhotoRoom” ir kā fotografēšanas un dizaina studija tavā viedtālrunī. Tā piedāvā dažādus rediģēšanas rīkus objektu un cilvēku koriģēšanai, kā arī teksta vai logotipa pievienošanai. Iespējams labākā šīs aplikācijas opcija ir tā, ka ar vienu pieskārienu vari viegli noņemt fonu.

PhotoRoom

Saziņai un izklaidei

Clubhouse” lietotnē reāllaikā notiek tūkstošiem diskusiju par dažādām tēmām. Izmantojot lietotnē esošās funkcijas, varat viegli iesaistīties sarunās, diskutēt vai iegūt jaunus draugus no visas pasaules.

Clubhouse

Whatifi“. Tehnoloģijas ir mainījušas tradicionālo filmu skatīšanās veidu — šī interaktīvā lietotne padara to daudz aizraujošāku, un lietotājs pats var izlemt, kā tā beigsies. Aplikācijā var ne tikai kontrolēt varoņu likteņus, bet arī pieņemt lēmumus, kas nosaka turpmāko darbības gaitu. Šobrīd Whatifi bibliotēkā ir 10 oriģinālas interaktīvas filmas, kuras var skatīties bez maksas vienatnē vai kopā ar draugiem.

Whatifi
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us