Galaxy XCover 5 – uzlabota skārienjutība, rācijas funkcija un izturība jebkurā vidē

Samsung Galaxy XCover 5

Samsung produktu klāstam pievienojas jaunais viedtālrunis Galaxy XCover 5 – robusts, bet tajā pat laikā moderns, radīts prasīgiem darba apstākļiem un mobilam ikdienas ritmam. XCover 5 apvieno izturību un komfortu, tas ērti ieguļ plaukstā, taču savā būtībā ir pietiekami raupjš, lai nodrošinātu darbību īpaši izaicinošos darba apstākļos. Šis modelis veidots, lai papildinātu šī brīža viedtālruņu klāstu ar ierīci, kas ir izturīga, ar augstu skārienjutību un ļauj to pārvaldīt pat strādājot ar cimdiem. Jaunā ierīce aprīkota ar ātri uzlādējamu un viegli nomaināmu akumulatoru, kas ļaus strādāt visas dienas garumā.

Viedtālrunis nodrošina gan spēcīgu aizsardzību, gan izcilu veiktspēju – tas būs piemērots lietošanai, strādājot rūpnīcā, lielā karstumā, lietū, ārā u.tml.

Radīts izaicinošiem darba apstākļiem

Galaxy XCover 5 ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kuras būs piemērotas pat izaicinošākajiem darba apstākļiem un brīvā laika aktivitātēm. Uzlabotā triecienizturība aizsargās Galaxy XCover 5 pret kritieniem pat no 1,5 m augstuma [1]. Savukārt IP68 sertifikācija garantē aizsardzību pret putekļiem un ūdeni. Testi apliecina, ka šī modeļa veiktspēja, ja tas pavadīs vairāk kā 30 minūtes 1 m ūdens dziļumā[2], netiks ietekmēta.

Galaxy XCover-5
Attēls: Samsung

Dažādu nozaru pārstāvjiem darba specifikas vai drošības apsvērumu dēļ visbiežāk ir jānēsā cimdi, tāpēc viedtālruņa lietošanu īpaši ērtu padarīs Glove Touch funkcija. Uzlabotā skārienjutība ļaus manevrēt pa ekrānu arī ar cimdiem rokās.

Papildus tehniskajiem izturības aspektiem, ierīcēm ir jāaizsargā sensitīva privātā informācija un ar darbu saistītie dati. Galaxy XCover 5 operētājsistēma ir aprīkota ar augstākā līmeņa drošības platformu Samsung Knox. Daudzslāņu sistēma pasargās viedtālruni visos tā līmeņos – no mikroshēmas līdz pat lietotnēm. Samsung Knox nepārtrauktā darbība garantē konfidenciālas biznesa informācijas drošību un priekšlaicīgi brīdina pat par visattīstītākajām ļaunatūrām un draudiem.

Savienojamība ar Samsung partneru ekosistēmu

Galaxy XCover 5 ir aprīkots ar uzlabotiem mobilitātes risinājumiem, kuri piedāvā plaša spektra palīgrīkus dažādām biznesa vajadzībām. Viens no tiem – Microsoft Teams pieejamā rācijas funkcija. Vienkārši nospiežot vienu pogu, lietotāji var parocīgi sarunāties un uzturēt kontaktu visas dienas garumā.

XCover Key intuitīvais taustiņš, savukārt, ir ērta iespēja, kā ar vienu pieskārienu piekļūt visbiežāk lietotajām programmām, piemēram, LED lukturim, ārkārtas zvaniem vai kartēm.

Vēl labāks sniegums

Aprīkots ar jaudīgo Exynos850 procesoru, 4 GB RAM un līdz pat 64 GB lielu iekšējo atmiņu, Galaxy XCover 5 nepievils nevienā darba uzdevumā. Īpaši jaudīgais, nomaināmais 3000 mAh akumulators nodrošina ātru lādēšanu.

Galaxy XCover 5 – uzlabota skārienjutība, rācijas funkcija un izturība jebkurā vidē
Attēls: Samsung

Profesionāla līmeņa kamera

16 MP (F1.8) aizmugurējā kamera ļaus ērti uzņemt  nevainojama asuma fotogrāfijas un video. Funkcija Live Focus izcels fotografēto objektu, taču 5 MP (F2.2) priekšējā kamera būs ideāli piemērota videokonferences zvaniem.

Ērtas funkcijas pārliecinošākai ikdienai

Galaxy XCover 5 ir aprīkots ar dažādām funkcijām, kuras atvieglos lietotāja ikdienu. Piemēram, viedtālruņa aizmugurē novietotais LED lukturītis lieti noderēs tumšākā vidē. Galaxy XCover 5 ir aprīkots arī ar NFC mikrosistēmu, ļaujot viedtālruni izmantot arī kā norēķinu līdzekli.  

Pieejamība

Samsung Galaxy XCover5 var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv. Viedtālruņu mazumtirdzniecības cena ­­­– ap 289 EUR.

[1] Galaxy XCover 5 spēj izturēt triecienizturību uz gludas metāla virsmas no 1,5 m augstuma, taču reālais sniegums var atšķirties.

[2] Ūdens un putekļu aizsardzība ir testēta atbilstoša IP68 IEC 60529 standartiem. Tests veikts iegremdējot  viedtālruni 1,5 m dziļumā uz 30 minūtēm. Izturība var atšķirties atkarībā no ierīces nolietojuma. Mitruma gadījumā viedtālruni noslaucīt.  

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us