Bērnam piemērots tālrunis. Kādu izvēlēties?

tālrunis bērniem

Mēs pat nepamanām, kā bērni ar katru dienu kļūst lielāki, gudrāki un patstāvīgāki – tik lēnām tuvojas diena, kad viņi lūdz savu pirmo mobilo tālruni. Šis saziņas rīks vēlmju sarakstos parasti atrodas jau sākumskolas vecuma bērniem, tāpēc mūs gaida ļoti grūts uzdevums: izlemt, kurš tālrunis būtu vispiemērotākais bērnam. Tomēr, ja ievērosiet dažus svarīgus padomus un iepazīsieties ar populārākajiem modeļiem, ar to tiksiet galā ļoti viegli.

meitene izmanto mobilo telefonu sezot uz divana

Tālrunis bērnam – kam jāpievērš uzmanība?

Sāciet ar vissvarīgākajām funkcijām ─ aplūkosim mobilo ierīču pamata iestatījumus, kas būs noderīgi skolēniem:

Drošības parametri

Reizēm pietiek izdzirdēt bērna balsi, lai mierīgi varētu turpināt savu darba dienu. Daudziem mūsdienu tālruņiem ir arī GPS sekošanas funkcija, kuru izmantojot, vienmēr zināsiet, kur atrodas Jūsu bērns. Tiesa gan, lielākā daļa briesmu viņus sagaida internetā. Atrast tālruņa modeli bez šīs funkcijas varētu būt diezgan grūti. Labāk padomājiet par iespēju ieslēgt vecāku uzraudzības kontroli internetam. Šādā veidā Jūs varēsiet kaut vai nedaudz ierobežot viņu aplūkoto saturu.

telefons ar gps funkciju

Viegla vadība

Pirmajās klasēs bērniem noteikti nav vajadzīgs jaunākais un jaudīgākais viedtālrunis. Daudz svarīgāk ir tas, lai viņi nepieciešamības gadījumā varētu ātri un ērti piezvanīt. Protams, ka nedaudz vecāki bērni gribēs, lai tālrunī būtu arī videokamera un citi svarīgākie parametri. Tomēr, izvēloties tālruni kopā, Jūs viegli varēsiet atrast risinājumu, kas derēs gan vecākiem, gan bērnam.

Izturīga konstrukcija

Negribētos, lai jaunais tālrunis ātri tiktu sasists vai saskrāpēts, tomēr Jums jāpieņem tas, ka ar bērniem tā noteikti var gadīties. Tāpēc labāk iepriekš visu paredzēt un izvēlēties ūdensizturīgu konstrukciju un stipru ekrānu. Šādi modeļi kalpos ilgāk.

Ietilpīga baterija

Ne vienmēr būs iespējams kontrolēt, cik ilgi bērns lieto tālruni, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai baterija ilgtu visu dienu un svarīgos brīžos nepazustu sakari. Ja Jūs izvēlaties starp vairākiem līdzīgiem modeļiem, tad priekšroku dodiet tam, kam ir ietilpīgāka baterija.

Rotaļīgs dizains

Mums šāda īpašība var šķist pilnīgi nesvarīga, tomēr noticiet tam, ka skolēniem tālruņa izskats ir pat ļoti aktuāls. Viņi neizbēgami gribēs ar šo ierīci palielīties klasesbiedriem, tāpēc mobilā tālruņa dizainam jābūt vismaz kaut cik interesantam. Ja neizdodas izpildīt šo kritēriju, tad iegādājieties papildu piederumus – oriģināli tālruņa vāciņi nomaskēs vienkāršo tālruņa dizainu un liks bērniem sajusties īpaši.

krasaini macini telefoniem uz galda rotaligam dizainam

5 labākie viedtālruņi skolas vecuma bērniem

Nokia 3310

The retro Nokia 3310 now comes with 3G and works in the US - The Verge

Ja Jūs ar nostalģiju atceraties savas jaunības tālruni, tad ar to Jūs varat pārsteigt arī savu bērnu! Leģendārais tālrunis ar nelielām izmaiņām ir atgriezies tirgū: tagad ar to var izmantot internetu un fotografēt. Tiesa gan, fotogrāfijas nebūs pārāk kvalitatīvas. Šī tālruņa vislielākās priekšrocības ir īpaši ilgi strādājoša baterija, vienkārša un viegli saprotama vadība, zema cena un ilgmūžība. Jaunie modeļi pārsteidz ar košu dizainu, tāpēc bērni tādu tālruni noteikti novērtēs.

Huawei Y6

Realistic huawei y6 2019 3D model - TurboSquid 1384688

Šis modelis būs īpaši populārs mūzikas mīļotājiem – uzlabotais skaļrunis ļauj klausīties mūziku kvalitatīvi, un arī sarunu kvalitāte būs nevainojama. Bērni, kuri ir izauguši un apguvuši sociālos tīklus, būs pārsteigti arī par augstas kvalitātes kameru. Tam ir arī ietilpīgs 3000mAh akumulators. Turklāt Jūs varat izvēlēties dažādus korpusa toņus: šī uzņēmuma modeļi tiek raksturoti kā vieni no stilīgākajiem, tāpēc vismaz viens no tiem noteikti pievērsīs Jūsu atvases uzmanību.

Apple iPhone SE

tālrunis bērnam

Šis tālrunis neapšaubāmi ir viens no visfunkcionālākajiem modeļiem šajā cenu kategorijā. Ja Jūs šaubāties par to, vai bērns ar visām funkcijām spēs tikt galā, Apple piedāvā lielisku opciju. Tā ir īpaši attīstītā vecāku kontroles sistēma, kas ļauj ierobežot tālruņa izmantošanu noteiktās stundās (piemēram, naktī vai mājasdarbu izpildes laikā) un sekot tam, cik ilgi un kādas programmas bērns izmanto. Bet svarīgākais ir tas, ka visu to var darīt attālināti! Šajā sarakstā gan modelis nav visizturīgākais.

Xiaomi Redmi Note 8T

tālrunis bērnam

Šādu tālruni ir vērts izvēlēties, ja vēlaties pārsteigt savu bērnu ar pietiekami jaudīgām specifikācijām, taču nevēlaties pārāk daudz ieguldīt šajā ierīcē. Šis uzņēmums lieliski apvieno zemo cenu ar apskaužamām specifikācijām. Tos īpaši novērtēs bērni, kas iemīļojuši mobilās spēles: izcila veiktspēja ir viena no šī modeļa stiprākajām pusēm. Labo īpašību sarakstā var pieminēt arī to, ka pēc ilgstošas spēļu spēlēšanas telefons neuzkarst, kā to var novērot citās ierīcēs.

Samsung Galaxy A51

tālrunis bērnam

Šim modelim ir skaists, 6,5 collu AMOLED ekrāns, kas ir lieliski piemērots visdažādāko videoklipu skatīšanai. Tā vidējā jauda noteikti būs pietiekama lielākajai daļai bērnu, un kameru pārpilnība ļaus uzņemt radošus kadrus. Baterija noteikti kalpos vienu dienu vai pat ilgāku laika periodu.

Saistītie raksti:

https://datuve.lv/raksts/10164/labakas-bezvadu-austinas-popularakie-si-gada-modeli/
https://datuve.lv/raksts/8406/ka-izveleties-bernam-piemerotas-austinas/
https://datuve.lv/raksts/8286/7-labakas-troksnu-slapejosas-austinas/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us