TOP 10 labākās konsoļu spēles

1. Red Dead Redemption 2

Stāsts norisinās 1899. gadā fiktīvā Rietumu, Vidusrietumu un Amerikas Savienoto Valstu dienvidu daļas attēlojumā. Van der Linde klana biedram Artūram Morganam jātiek galā ar pagrimumu mežonīgajos rietumos, turklāt jāmēģina izdzīvot valdības vara, pretinieku bandas un citi sāncenši.

2. God of War

Jaunākā God of War spēle iesakņojas skandināvu mitoloģijā. Kara dievs Kratos un viņa jaunais dēls Atreus dodas ceļojumā uz Skandināviju, kura laikā viņi sastopas ar briesmoņiem un skandināvu dieviem.

3. Resident Evil 2

Izdzīvošanas šausmu spēle, kurā spēlētājs kontrolē Leonu S. Kenediju un Klēru Redfildu. Viņiem jāizbēg no pilsētas pēc tam, kad tās iedzīvotāji ir pārvērtušies par zombijiem.

4. Smash Bros. Ultimate

Cīņas spēļu krosovers priekš Nintendo Switch. Šī ir piektā daļa no Super Smash Bros sērijas spēlēm.

5. Sekiro: Shadows Die Twice

Spēle norisinās Sengoku periodā Japānā, un seko šinobi, kuru dēvē par Vilku. Vilks mēģina iznīcināt samuraju klanu, kurš uzbruka viņam un nolaupīja viņa valdnieku.

6. Forza Horizon 4

Sacīkšu spēle norisinās izdomātos Lielbritānijas apgabalos. Jaunākā versija ir slavena ar to, ka tajā mainās gadalaiki.

7. Gears 5

Trešās personas šaušanas spēle ir sestā daļa no Gears of War sērijas. Papildus viena spēlētāja spēlei var izvēlēties trīs spēlētāju spēli dalītā ekrānā (lokāli vai tiešsaistē).

8. Super Mario Maker 2

Tāpat kā iepriekšējā daļa, arī Super Mario Maker 2 ir spēle, kur spēlētājs rada pats savu trasi, ko publicē internetā, lai tā būtu spēlējama citiem lietotājiem.

9. Luigi’s Mansion 3

Spēlētājs iejūtas Luigi lomā, kuram jāizpēta viesnīca, kurā spokojas, un jāizglābj draugi.

10. Devil May Cry 5

Spēles gaita norisinās 5 gadus pēc Devil May Cry 4 notikumiem, un seko trīs cīnītājiem ar pārdabiskām spējām: Dante, Nero un jauns varonis vārdā V. Viņi mēģina atturēt demonu karali Urizenu no cilvēku pasaules iznīcināšanas.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us