Kā internetā atrast bezmaksas datorspēles un mobilās spēles?

Bezmaksas datorspēles

Vasara ir gandrīz klāt un līdz ar to arī atvaļinājumu laiks. Vai kādā lietainā dienā labprātāk vēlies palikt mājās un izbaudīt jaunu datorspēli, bet nevēlies tai tērēt naudu? Ja zināsi īstās vietas, kur meklēt, dažu minūšu laikā varēsi atrast bezmaksas datorspēles un mobilās spēles.

Kā atrast bezmaksas datorspēles?

Vienkāršākais veids, kā atrast bezmaksas spēles, ir Steam. Kreisajā pusē atradīsi apakšizvēlni «Free-to-play» un veselu rindu bezmaksas spēļu. Vēl viena iespēja ir doties uz apakšizvēlni «Specials». Steam bieži vien ir ļoti lielas atlaides spēlēm, tāpēc varēsi atrast dažas ļoti labas un labi zināmas spēles par ārkārtīgi pieņemamu cenu.

Vēl viena iespēja ir Epic Games Store. Šeit katru nedēļu ir vismaz viena bezmaksas spēle. Un tā nav kura katra spēle – tā parasti ir patiešām laba, dārga spēle. Bezmaksas spēle pēc instalēšanas būs tavās rokās uz visiem laikiem. Ja vēlies, vari atrast arī spēles ar atlaidi. Lai to izdarītu, dodies uz «Browse» un pēc tam uz «Discounted».

Lapā Indie Game Bundles ir iknedēļas bezmaksas spēļu saraksti, kas pieejamas dažādās platformās. Lai tās atrastu, dodies uz vietni indiegamebundles.com/category/free/.

Papildus tam visam ir arī Humble Bundle, kas piedāvā spēļu kolekcijas par cenu «maksā, ko gribi » . Daļa no samaksātās naudas vienmēr tiek novirzīta labdarībai. Mēs iesakām abonēt šīs vietnes jaunumus, jo dažreiz tajos uzpeld lieliski piedāvājumi.

Ja esi indie spēļu cienītājs, ir vērts apskatīt itch.io. Mājas lapā atrodamas saites «Free games» un «On sale», kur var atrast bezmaksas datorspēles vai indie spēles par ļoti pieņemamu cenu.

Kā atrast bezmaksas spēles tālruņiem un planšetdatoriem?

Ja nevēlies atvaļinājumā ņemt līdzi datoru vai arī tevi vienkārši vairāk aizrauj mobilās spēles, vari atrast veselu virkni bezmaksas spēļu savam viedtālrunim vai planšetdatoram.

Gan Android, gan iOS ierīču lietotāji var atrast populārākās bezmaksas spēles lietotņu veikalā. Atver Play Store (Android tālruņiem) vai App Store (iOS tālruņiem) un izvēlies «Games», pēc tam «Top Charts» un tad «Top Free» vai uzreiz dodies uz «Top Free Games» (atkarībā no tālruņa operētājsistēmas versijas).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us