Ar šo jauno Unity rīku ikviens var izveidot Lego videospēli

Lego Microgame spēļu veidošanas rīks

Lego, apvienojoties ar spēļu ražotāju Unity, izveidojuši Lego Microgame. Tas ir spēļu veidošanas rīks, kur, savienojot virtuālos Lego klucīšus, var izveidot spēli pēc savas patikas. Microgame ir pieejama bez maksas, un tai nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas par videospēļu programmēšanu. Viss, kas jums jādara, lai sāktu, ir jāseko Unity apmācībai. Kad pēc savas gaumes esat izveidojis spēli, tajā var palaist miniatūru Lego figūriņu, lai tā skrietu, lēkātu apkārt un varbūt pat pārvarētu dažādus šķēršļus šajā jaunajā virtuālajā pasaulē.

Creative Mods jeb Unity radošais stūrītis palīdzēs jums izdarīt tādas lietas kā izveidot ienaidnieku, pielāgot izvēlnes un pārveidot minifigūru par piedzīvojumu meklētāju, pirātu vai picu piegādātāju. Viņi ir strādājuši ar BrickLink, tāpēc jūs varat tos tālāk pielāgot, importējot komplektus, kas jau ir izveidoti Studio. Ir arī tādi papildinājumi kā Space Cadet un Danger Zone, kurus varat atbloķēt, veicot tādas darbības kā koplietojot spēli, atjauninot spēli vai apmeklējot ‘game jam’.

Microgame ir pietiekami vienkārša, un Unity saka, ka 3D spēli var izveidot un pielāgot mazāk nekā stundas laikā. Viņi ir atvieglojuši navigāciju, kas būs noderīgi pilnīgiem iesācējiem, sakot, ka daļa no viņu misijas ir padarīt spēļu izstrādi pieejamāku un mazināt šķēršļus jaunajiem spēļu izgatavotājiem. Tas izskatās kā jautrs veids, kā cilvēkiem, kuriem patīk Lego, izmēģināt spēļu veidošanu vai cilvēkiem, kuri jau ir ieinteresēti spēļu programmēšanā, izmēģināt Unity spēļu dzinēju.

Spēle pieejama šeit.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us