5 labākās spēles, kas iznāk šomēnes

Katru mēnesi tiek izdoti vairāki simti jaunu spēļu, kas paredzētas konsolēm, datoriem un mobilajām ierīcēm. Pieļaujot, ka ir visai viegli palaist garām kādas lieliskas spēles iznākšanu, šeit tiks apskatītas 5 šī mēneša lielākās un spilgtākās spēles.

The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics – 4. februāris

Pagajušajā gadā Netflix ieguva lielus panākumus ar epizodisku seriālu, balstītu uz 1982. gadā izdoto Džima Hensona klasiku – “Tumšais kristāls” (“The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics”). Tagad ir iespējams uzzināt, vai franšīze atbilst arī spēlei.

Izskatās, ka The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics līdzinās spēles Final Fantasy Tactics pieejai, kur iesaistīti gan filmas, gan seriāla tēli, arī taktiskās cīņas, darba klases un citas potenciāli intriģējošas sarežģītības. Šis varētu būt labs, salīdzinoši lēts pirkums.

Platformas: PS4, Xbox One, Switch, PC

Cena: £17

Yakuza Remastered Collection – 11. februāris

Jaunajai paaudzei šķietami ir atjaunojusies interese par kādreiz populāro videospēļu izstrādātāja Sega izdoto kulta sēriju par japāņu gangsteriem. Tieši tāpēc visas vecās spēles tiek pārtaisītas spēlēšanai uz PlayStation 4. Beidzot visas šīs spēles būs spēlējamas uz sistēmas.

Yakuza Remastered Collection tika izlaista 11. februārī, aizpildot visu Yakuza 3 – 5 kolekciju. Abas pirmās spēles ir pieejamas kopš pagājušā gada.

Platforma: PlayStation 4

Cena: £50

Dreams – 14. februāris

Videospēļu izstrādātājs Media Molecule radīja vienu no PlayStation labumiem – Little Big Planet, un 14. februārī izdod jaunumu ar nosaukumu Dreams. Kā redzams iepriekš izlaistajā video, Dreams ir pieejamas praktiski jebkāda tipa spēles – lielas vai mazas – un ir atjaunotas jau esošas spēles ar neticamu precizitāti.

Platforma: PlayStation 4

Cena: £35 

Darksiders Genesis – 14. februāris

PC versija šai spēlei tika izdota jau decembrī, bet šomēnes tā būs pieejama arī uz konsolēm. Jaunākajai spēles versijai ir trešās personas skats un var spēlēt, sadarbojoties ar citiem spēlētājiem. Ar War, kā vienu no spēlēšanas tēliem, šī spēle ir vēl vairāk pietuvināta tās oriģinālam, taču ar izklaidējošu jauna veida pieredzi. Kritiķu atsauksmes par PC versiju ir diezgan labas un Stream lietotāju – vēl labākas, tādēļ šīs sērijas spēļu fani nebūs vīlušies.

Platformas: PS 4, Xbox One, Switch

Cena: £35

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle – 18. februāris 

Videospēļu izstrādātājs Sega pirms 10 gadiem izdeva divas izcilas spēles, un tagad tās var saņemt abas kopā – Bayonetta un Vanquish. Abas nāk no videospēļu kompānijas Platinum Games.

Platformas: PS 4, Xbox One

Cena: £35

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us