Waze beidzot ievieš braukšanas joslu norādes

Waze beidzot pievieno vienu no visnoderīgākajām Google Maps un Apple Maps funkcijām: braukšanas joslu norādes. Funkcija, kas tagad pieejama Google īpašumā esošās navigācijas lietotnes beta versijā, iesaka, kādā joslā jums vajadzētu atrasties, piemēram, iebraucot vai izbraucot no automaģistrāles. Tas ir noderīgi arī, ja pārvietojaties sarežģītos krustojumos vai lielceļu apvienošanās vietās.

Cilvēkiem, kas bieži nebrauc pa šādiem specifiskiem maršrutiem vai kas sēžas pie stūres reti, joslu norādes varētu būt īpaši noderīgas. Tā var gan pārliecināties, ka atrodaties pareizā stāvoklī, gan sekot paredzētajam maršrutam uz ekrāna. Tagad šīs parocīgās joslu norādes būs pieejamas arī Waze.

Waze šodien paziņoja arī par vairākām citām jaunām funkcijām. Ceļa izvēles ieteikumos, kas tiks ieviesti nākammēnes, tiks parādīta personalizēta informācija, kas iegūta no citiem jūsu veiktajiem braucieniem vai vietām, uz kurām nesen ir braukts, piemēram, cik ilgs laiks ir vajadzīgs, lai varētu nokļūt darbā.

Nākamajā mēnesī tiks ieviesti arī jauni satiksmes paziņojumi. Tie paziņos par agrāku došanos ceļā, ja Waze atklās satiksmes plūsmas palielināšanos jūsu iecienītākajos un biežākajos galamērķos, un reizē arī izplānos braucienu, lai nebūtu jāstāv sastrēgumos. Turklāt Waze pievienos iespēju piekļūt Amazon Music tieši no Waze audio atskaņotāja.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us