Uzsākta uzņēmuma “Latnet” pilnīga integrācija “Bite Latvija”

latnet bite

Ar mērķi stiprināt uzņēmuma pozīcijas tirgū, kļūstot par pilnvērtīgu mobilo sakaru un informācijas komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pakalpojumu sniedzēju, ir uzsākta uzņēmuma “Latnet” pilnīga integrācija “Bite Latvija”. Tā tiks noslēgta 2021. gada 1. aprīlī. Noslēdzot integrācijas procesu, visus līdzšinējos “Latnet” pakalpojumus turpinās sniegt mobilo sakaru operatora “Bite Latvija” iepriekš izveidotais un tirgū jau pazīstamais integrēto pakalpojumu koncepts “BITE OneIT”. 

Mobilo sakaru operators “Bite Latvija” iegādājās uzņēmumu “Latnet” jau 2018. gadā, kas pērn ļāva izveidot integrēto IKT pakalpojumu konceptu “BITE OneIT”. Mūsdienās biznesa klienti vēlas saņemt visus pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja, tādēļ “Latnet” pilnīga integrācija ir likumsakarīgs lēmums, domājot arī par pakalpojumu koncepta “BITE OneIT” darbību, klientu vēlmēm un ērtībām.

“Uzņēmuma “Latnet” pilnīga integrācija ir stratēģisks solis “Bite Latvija” attīstībā, tādējādi stiprinot savas pozīcijas tirgū kā pilnvērtīgam mobilo sakaru operatoram un IKT pakalpojumu sniedzējam. Jāuzsver, ka jau ilgāku laiku esam virzījušies uz BITES un “Latnet” kompetenču saplūšanu un kāpināšanu. Esam pārliecināti, ka tas rezultēsies formulā 1+1=3, visvairāk no šī procesa iegūstot klientiem. Integrācijas rezultātā varēsim turpmāk fokusēties uz vēl ambiciozāku “BITE OneIT” integrēto pakalpojumu koncepta, tajā iekļauto pakalpojumu, produktu attīstību. Būtiski piebilst, ka šajā ziņā nezaudēsim “Latnet” ilggadējo pieredzi, zināšanas, ekspertīzi un “know-how”,” stāsta “Bite Latvija” vadītājs Kaspars Buls. 

Viņš papildina, ka integrācijas process noslēgsies 2021. gada 1. aprīlī un visus iepriekš “Latnet” sniegtos pakalpojumus turpinās nodrošināt “BITE OneIT”, tikpat nemainīgi augstā kvalitātē, pārmantojot gan “Latnet” infrastruktūru, gan kompetences. Tāpat visi “Latnet” darbinieki turpinās darba gaitas “Bite Latvija” struktūrā, saglabājot tādas pamatvērtības kā individuāla un augsta līmeņa klientu apkalpošana, elastīgas cenas un inovatīvi risinājumi.  Savukārt, esošajiem “Latnet” klientiem pakalpojumu saņemšanā nekas nemainīsies.

Arī turpmāk “BITE OneIT” klientiem būs pieejami ne vien mobilie sakari, bet arī IKT risinājumi, piemēram, interneta un datu pārraides pakalpojumi fiksētajā tīklā, datu centrs, mākoņpakalpojumi, fiksētā telefonija, viedais zvanu pārvaldnieks, multimediju straumēšanas platformas, kā arī datu pārraides drošības risinājumi. Būtiski, ka integrācijas rezultātā “BITE OneIT” pārņems “Latnet” ieviesto integrētās vadības sistēmu un biznesa procesus, kas atbilst starptautisko standartu ISO 9001 : 2015, ISO 27001 : 2013 un ISO 14001:2015 prasībām, elektronisko sakaru un datu centru pakalpojumu darbības sfērā.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us