Microsoft strādā pie jaunas Office lietotnes versijas

Microsoft Office Windows 10

Microsoft izstrādā jaunu Office lietojumprogrammas versiju operētājsistēmai Windows 10.

Tīmekļa lietojumprogramma darbojas kā centrālais punkts Office 365 programmatūrai – piemēram, Word, Excel, Outlook un OneDrive – nodrošinot lietotājiem piekļuvi Office.com funkcijām tieši no darbvirsmas.

Saskaņā ar ierakstu uzņēmuma produktu ceļvedī, Microsoft pašreiz strādā pie vairākām izmaiņām, lai uzlabotu lietotnes veiktspēju un tās piedāvātās iespējas.

Microsoft Office

Office lietotne, kāda tā ir šodien, pirmo reizi tika palaista 2019. gadā, aizstājot My Office lietotni operētājsistēmai Windows 10. Tā ir iepriekš instalēta ar vismodernākajām operētājsistēmas iterācijām un nodrošina bezmaksas piekļuvi Microsoft Office programmatūras tīmekļa versijām.

Atjauninājuma ietvaros Office lietotne sāks izmantot jaunākās tīmekļa tehnoloģijas (iespējams, ka tas nozīmē WebView 2), kurām būtu jāuzlabo veiktspēja un stabilitāte, kā arī jāliek pamats jaunām funkcijām.

Vēl viens būtisks papildinājums ir iespēja vienlaikus atvērt vairākas Office lietotnes instances, dodot lietotājiem iespēju strādāt vienlaicīgi ar vairākiem dokumentiem.

“Lietotāji, kuriem nav instalētas [apmaksātas Office lietotnes], varēs skatīt failus tieši Office App Desktop versijā un salīdzināt dokumentus [atverot vairākas lietotnes kopijas],” paskaidroja Microsoft.

Aplikācijas lietotāja saskarne lielā mērā paliks nemainīga, taču ar dažiem nelieliem pielāgojumiem, piemēram, jauna izskata lietojumprogrammas galveni.

Microsoft sola, ka jaunā Office Desktop versija pie lietotājiem nonāks jūnijā.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us