Kompānijai Facebook jauns nosaukums – “Meta”

Facebook Meta

Facebook izpilddirektors Marks Zakerbergs ceturtdien paziņoja, ka tā jaunais nosaukums būs “Meta”. “Mēs esam uzņēmums, kas veido tehnoloģijas, kas savieno,” sacīja Zakerbergs. “Kopā mēs beidzot varam mūsu tehnoloģiju centrā nostādīt cilvēkus. Un kopā mēs varam veidot ievērojami lielāku satura veidotāju ekonomiku.”

Viņš skaidro, ka nosaukums Facebook pilnībā neaptver visu, ko uzņēmums šobrīd dara, un tas joprojām esot cieši saistīts tikai ar vienu produktu. “Bet laika gaitā es ceru, ka mūs redzēs kā metaversu uzņēmumu.”

Zakerbergam pieder Twitter nosaukums @meta un meta.com, kas pašreiz lietotāju novirza uz šo Facebook lapu. Vietne iepriekš tika novirzīta uz meta.org, biomedicīnas pētījumu atklājumu rīku, kas bija Chan Zuckerberg Science Initiative projekts. Tā ir daļa no filantropiskās grupas, kuru Zakerbergs dibināja kopā ar savu sievu Priscillu Čanu.

Zakerbergs bloga ierakstā rakstīja, ka uzņēmuma korporatīvā struktūra nemainīsies, taču mainīsies tas, kā tiks ziņots par finanšu rezultātiem. “Sākot ar 2021. gada ceturtā ceturkšņa rezultātiem, mēs plānojam sniegt pārskatus par diviem darbības segmentiem: Apps Family un Reality Labs,” viņš paskaidroja. “Mēs arī plānojam 1. decembrī sākt tirdzniecību ar jauno akciju cenu, ko esam rezervējuši, MVRS. Šodienas paziņojums neietekmē to, kā mēs izmantojam vai kopīgojam datus.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us