Google fotoattēli turpmāk būs maksas pakalpojums

google fotoattēli būs par maksu

Google ir nolēmuši iekasēt maksu par pakalpojumu, ko izmanto teju visi, kam ir Google konts. Google fotoattēli no nākamā gada būs maksas pakalpojums. Kā jau zināms, Google fotoattēli ļauj bez maksas augšupielādēt fotoattēlus, videoklipus vai to kopijas savā personīgajā Google kontā. Vienīgā nianse ir fotoattēlu ‘saspiešana’, lai nodrošinātu vairāk vietas. Taču tas tā vairs nebūs ilgi. Google ir oficiāli apstiprinājuši, ka pakalpojums tāds, kādu to pazīstam tagad, principā būs pieejams tikai līdz nākamā gada jūnijam.

Sākot no 2021. gada 1. jūnija Google fotoattēlu rīkā augšupielādētie faili tiks ieskaitīti kopējā bezmaksas 15 GB apjoma krātuvē. Vai tas nozīmē, ka nākamgad būs jāmaksā par visiem saglabātajiem fotoattēliem vai videoklipiem? Ne gluži. Tiek ziņots, ka viss, kas augšupielādēts līdz jūnijam, netiks iekļauts šajā ‘jaunajā’ 15 GB krātuvē. Pēc noteiktā datuma visi krātuvē saglabātie faili tiks ieskaitīti kopējā Google konta vietā.

Kad visa brīvā vieta tiks aizpildīta, būs jāiegādājas viens no Google One plāniem, kas nodrošinās nepieciešamo vietu par papildu mēneša maksu. (Pašreiz cena ir sākot no €2.09 mēnesī.)

Bet ir arī labas ziņas visiem Pixel viedtālruņu īpašniekiem. Šo ierīču lietotājiem pakalpojums Google fotoattēli arī turpmāk būs bez maksas. Tas nozīmē, ka, ja jums ir kāds no Google tālruņiem, varat bez ierobežojumiem ievietot savus fotoattēlus Google fotoattēlu krātuvē.

Tiek ziņots, ka Google plāno piedāvāt arī īpašu rīku, kas palīdzēs atbrīvot nelietderīgi izmantoto krātuves vietu. Ar tā palīdzību būs iespējams vieglāk atrast, piemēram, miglainas bildes vai ekrānšāviņus, tādējādi ietaupot vietu krātuvē. Visas šīs izmaiņas ietekmēs Google fotoattēlu Android, iOS un datora versijas lietotājus. Protams, izmaiņas neattiecas uz Pixel sērijas viedtālruņu īpašniekiem.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us