Samsung tālruņa atrašanas funkcija tagad pieejama arī bezsaistē

Samsung funkcija ‘Find My Mobile’ ir ērts rīks, kas palīdz atrast pazaudētu tālruni. Ar jaunāko lietotnes atjauninājumu tālruņu atrašanas lietotne tagad darbosies arī Galaxy ierīcēs, kuras nav savienotas ar Wi-Fi vai mobilajiem datiem

Funkcija “Offline finding” izmantos tuvumā esošo Galaxy ierīču tīklu . Tas izskatās līdzīgi funkcijai “Community Find”, ko Tile izsekošanas rīki izmanto, kad tie atrodas ārpus Bluetooth diapazona. Ja tālruni nevar atrast, izmantojot Wi-Fi vai mobilos datus, iespējams, tuvumā esošās Galaxy ierīces to varēs atrast.

Ja esat iespējojis atrašanu bezsaistē, tālrunis varēs arī meklēt citas ierīces. Tas nozīmē, ka, pirmkārt, varēsit palīdzēt citiem atrast pazaudētos tālruņus, ja atradīsities ierīces tuvumā vai, otrkārt, varēsit atrast pulksteņus un austiņas, kuras nesen izmantojāt.

Funkcija pēc noklusējuma nav iespējota. To var iespējot un atspējot iestatījumos, kā arī šifrēt bezsaistes atrašanās vietu, ja uztraucaties par privātumu.

Ir viegli pamanīt, kā šī funkcija varētu padarīt šo programmu vēl ērtāku. Ja dodaties ceļojumā (īpaši starptautiskā mērogā), iespējams, jums nav drošas piekļuves Wi-Fi vai mobilo datu pakalpojumam, un tālruņa pazaudēšana ceļojuma laikā var būt katastrofa.

Instalējot ‘Find My Mobile‘ jaunāko atjauninājumu, Samsung tālrunis parādīs uzlecošo paziņojumu par jauno funkciju. Jūs varat pieskarties šim paziņojumam, lai iestatījumos atvērtu lapu “offline finding”, kurā varat ieslēgt un izslēgt funkciju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

2 Responses

    1. PIN kods ir atrodams uz SIM kartes oriģinālā iepakojuma. Taču to var uzzināt, zvanot uz sava pakalpojumu sniedzēja (LMT, Bite, Tele2) klientu apkalpošanas nodaļu vai arī konkrētā pakalpojumu sniedzēja mājaslapā. Piemēram, “Mans LMT” sadaļā Profils –> Profila iestatījumi –> SIM karte.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us