“Dell” un “Alienware” CES 2020 prezentē “Concept UFO” datoru

“Dell Technologies” (turpmāk – “Dell”) kopā ar “Alienware” ikgadējā tehnoloģiju izstādē CES 2020 iepazīstināja ar jauna spēlēm paredzēta datora koncepciju. Šo uzņēmumu galvenais mērķis – nodrošināt pēc iespējas labāku datorspēļu pieredzi.

Tika prezentēts “Concept UFO” – datorspēlēm paredzēta klēpjdatora versija. “Concept UFO” ir 8 collu 1900 x 1200 izšķirtspējas ekrāns. Datora vadības ierīces ir noņemamas, tātad spēlēt iespējams dažādos režīmos: lietojot tikai datoru vai ekrānam papildus pievienojot vadības ierīces. Lai spēlēšana vai video ierakstu skatīšanās būtu vēl ērtāka, iekārtai var piestiprināt turētājus. “Concept UFO” var pievienot arī pie ārējā ekrāna. Datorspēlēm var lietot ne tikai ārējās vadības ierīces, bet arī klaviatūru un peli.

“Concept UFO” ir integrēts 10. paaudzes “Intel® Core™” procesors, kas kopā ar “WiFi”, “Bluetooth” un “Thunderbolt” nodrošina augstu veiktspēju spēlēs un iespējas saslēgties tīklā.

“Concept Duet”

Izstādes ietvaros tika prezentēta vēl viena jauna modeļa koncepcija – “Concept Duet”. Tā ir iekārta ar diviem 13,4 collu ekrāniem, kas pielāgojama tam, kā strādājat vai programmējat. Kaut gan “Duet” pēc izskata atgādina parastu klēpjdatoru, tam ir skārienjutīgs ekrāns un ekrāna irbulis. “Duet” inovatīvās īpašības ir ieviestas, tiecoties veidot intuitīvu mijiedarbību ar iekārtu un uzlabot lietotāja pieredzi, piemēram, palīdzot efektīvāk veikt daudzfunkcionālas darbības. Divi ekrāni ļauj produktīvi salīdzināt un rediģēt attēlus vai dokumentus. Papildu ekrāna vieta ļaus lietotājiem viegli izmantot konferences sarunu funkciju, pārbaudīt e-pasta vēstules un izdarīt atzīmes savos pierakstos.

“Concept Ori”

Trešais jaunums – salokāms dators ar 13 collu ekrānu “Concept Ori”. Kaut gan šī iekārta ir salokāma, tā nav veidota no divām daļām kā parastie klēpjdatori, bet ir viendaļīga. Šāds datora “bezšuvju” dizains, kas nesadala to divās daļās, ir lieliski piemērots rakstu lasīšanai vertikālā stāvoklī, lappušu ritināšanai, filmu skatīšanai un daudzu citu darbību veikšanai. Lietotājs var mainīt ekrāna režīmus – lietot divus ekrānus vai vienu. Vienu ekrānu varat izmantot, piemēram, fotogrāfiju vai video skatīšanai. Tas ir arī lieliski piemērots darbam ar ekrāna irbuli. Dubultais ekrāns vislabāk noder piezīmju veikšanai, daudzfunkcionālām un citām darbībām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us