Clubhouse Android versija tagad visā pasaulē

Clubhouse

Clubhouse ir aplikācija, kas pirmo tās pastāvēšanas gadu bija pieejama tikai iOS lietotājiem. Pagājušajā nedēļā tā beidzot nonāca arī pie Android draugiem Amerikā un šīs nedēļas laikā būs pieejama visā pasaulē. Otrdien tā būs pieejama Brazīlijā, Japānā un Krievijā, taču līdz nedēļas beigām arī citur.

Clubhouse

Clubhouse ir jauna veida lietotne, kas balstīta uz audio saziņu. Aplikācijā ir pieejamas vairākas virtuālās istabas (rooms), kurām vari pievienoties un brīvi klausīties sarunas par dažādiem tematiem. Tāpat vari izveidot savu virtuālo istabu un piedāvāt savu tematu, ko apspriest ar citiem. Pēc Clubhouse izstrādātāju teiktā – lietotne kalpo kā vieta, kur satikties gan draugiem, gan svešiniekiem no visas pasaules, ļaujot diskutēt par dažādām tēmām, uzdot jautājumus, mācīties, rīkot improvizētas sarunas utt.

Pirmo gadu Clubhouse bija pieejama tikai iOS ierīcēs. Neraugoties uz tās visai ierobežoto piekļuvi, aplikācijas lietotāju skaits pirmajā gadā sasniedza 10 miljonus, un nesen tika novērtēta $4 miljardu vērtībā. Vai tā spēs saglabāt šo uzrāvienu, vēl nav zināms, jo audio tirgum pievienojas konkurenti Twitter Spaces, Discord Stage Channels un citas labāk zināmas sociālo mediju platformas.

Clubhouse lietotnei joprojām var pieslēgties tikai ar uzaicinājumu no jau esoša lietotāja, un tā tiek plaši kritizēta par automātisko subtitru nenodrošināšanu nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem lietotājiem. Platforma pēdējā laikā ir koncentrējusies uz satura veidotājiem un nesen paziņoja par akseleratoru programmu, kas finansēs 50 audio šovus. Lietotnes veidotājs Pols Deivisons iknedēļas Clubhouse Townhall laikā sacīja, ka nākamais solis darāmo darbu sarakstā ir opcija, kas atļaus satura veidotājiem piešķirt ziedojums, kā arī maksas pasākumu un abonēšanas maksas ieviešana.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us